Toplu taşımacılardan başkan Alan’a teşekkür

Toplu taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren Elazığ TSO Üyesi işletme sahipleri, iç minibüs hat sahipleri ve minibüs durak başkanları Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, Eylül ayı başında taşımacılık sektöründe yaşanan sorunun çözümü noktasında verdiği destek nedeniyle teşekkür ettiler. Başkan Alan, ziyarette yaptığı değerlendirmede Üyelerin her zaman sorunun çözümünde destek olan Belediye Başkanı Yanılmaz’a teşekkür ederek, tüm üyeler adına şükranlarını sundu.

Toplu taşımacılardan başkan Alan’a teşekkür Güncel

HALKIMIZIN DAHA KONFORLU SEYAHAT ETMESİNE ÖNCÜLÜK VERİLECEK

Ziyarette, bir değerlendirme yapan toplu taşıma sektör temsilcileri, şehir içi ulaşımın daha konforlu hale gelmesi noktasında Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’la bir araya geldiklerini belirterek, “Sayın Başkanımız şehir içi ulaşımda vatandaşımıza en üst düzeyde konforun sunulması noktasında hem fikir kalınarak, yoğun nüfusun olduğu mahallelere yönelik olarak hat sayısı ve güzergahlar yeniden Sayın Başkanla birlikte belirleyeceğiz. Toplu taşımanın otobüslere dönüştürülmesi diye bir girişim artık söz konusu değil. Dolayısı ile sektörümüzde yer alan çalışanların herhangi bir mağduriyeti söz konusu değil. Bu süreçte dik duruşunuz ve bizlere  büyük destek verdiğiniz için sizlere teşekkür için buradayız. Tüm esnaf arkadaşlarımız adına sizlere teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz” şeklinde konuştular.

ALAN: BAŞKANIMIZ SAYIN YANILMAZ HER ZAMAN İŞ DÜNYASININ YANINDADIR

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Elazığ TSO Başkanı Alan’da yaptığı değerlendirmede, “Odamızın çok değerli toplu taşıma sektöründe yer alan üyeleri öncelikle sizleri bugün Odamızda ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Eylül başında ilk ziyaretinizde konuyu değerlendirmemizin ardından Sayın Belediye Başkanımızın iş dünyasının ve esnafın yanında yer aldığını ve eğer bir mağduriyet yaşanacaksa buna Sayın Başkanın müsaade etmeyeceğini ifade etmiştim. Konuyu Sayın Belediye Başkanımıza sunmamızın ardından hemen çalışma başlatmıştı. Sayın Başkanımız bu yıl içerisinde Sebze Halinde yer alan esnafların bizlere intikal ettirdikleri sorunu ardından, müteahhitlik sektöründe yer alan üyelerimizin sorununu son olarak toplu taşıma sektöründe yer alan üyelerimizin sorununu çözmüştür. Binlerce insanın ticaretini ve sosyal hayatını etkileyen girişimleri Sayın Belediye Başkanımız tereddütsüz olumlu cevaplandırmıştır. Bugün gelinen noktada tüm vatandaşlarımızın konforlu bir hizmet alacak olması kadar toplu taşıma sektöründe yer alan üyelerimizin de mağduriyetinin olmaması son derece sevindirici bir gelişme olmuştur. Ben de sizlerin şahsında Sayın Belediye Başkanımıza göstermiş olduğu duyarlılık nedeniyle teşekkür ediyor, kendilerine en derin saygılarımı sunuyorum” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom