Umutlu bekleyiş başladı

Lübnan'da kaçırılan Thy pilotları Murat Akpınar ve Murat Ağca'nın serbest bırakılacağıyla ilgili haberler ailelerinde Umutlu bir bekleyiş başlattı.

Umutlu bekleyiş başladı Güncel
Lübnan'da kaçırılan Thy pilotları Murat Akpınar ve Murat Ağca'nın serbest bırakılacağıyla ilgili haberler ailelerinde Umutlu bir bekleyiş başlattı. Murat Ağca'nın Elazığ'daki ailesi bir an önce ona kavuşmayı beklerken, babası Zeki Ağca, "Çok sevinçliyiz. Biz de hayırlı haber bekliyoruz" dedi.
 
Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta 9 Ağustos tarihinde silahlı kişilerce kaçırılıp rehin tutulan Thy pilotları Murat Akpınar ve yardımcısı Murat Ağca'nın serbest bırakılacağıyla ilgili haberler ailelerini sevindirdi. Murat Ağca'nın Elazığ'daki baba evinde Umutlu bir bekleyiş başlarken, aile bireyleri gelişmeleri televizyon haberlerini sürekli izleyerek takip ediyor.
 
İNŞALLAH KAVUŞURUZ
 
Memur emeklisi 70 yaşındaki baba Zeki Ağca, oğlunun serbest bırakılacağıyla ilgili haberlerin kendilerini sevindirdiğini belirterek şunları söyledi:
 
"Çok sevinçliyiz. Biz de hayırlı haberleri bekliyoruz. Televizyondan izlediğimiz kadarıyla iyi gelişmeler var. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Sağ olsunlar var olsunlar. Devletimiz, hükümetimiz, sayın Cumhurbaşkanımız, sayın Başbakanımız, sayın Dışişleri Bakanımız ve Dışişleri Bakanlığı'nda çalışan yetkililere çok teşekkür ediyoruz. Büyük emek harcadılar. Sağ olsunlar bu duruma getirdiler. İnşallah daha da iyi olacak, iyi haberler gelecek bekliyoruz inşallah. İşin sonuna varılmıştır tahmin ediyorum. İnşallah yakın zamanda çocuklarımıza kavuşacağız. Diğer kardeşimizin ailesine de selam gönderiyoruz, onlar da bizim kadar seviniyorlardır. Onlar da bekliyor böyle bir hayırlı haberi."
 
Heyecandan konuşmakta güçlük çeken anne 65 yaşındaki Emine Ağca ise, "Bekliyoruz. Heyecandan konuşamıyorum. İnşallah çocuğuma bir an önce kavuşurum" diye konuştu.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom