Yol bakım onarım çalışmaları devam ediyor

Elazığ Belediyesi ulaşımda kolaylığı artırmak üzere şehir genelinde başlattığı asfalt bakım-onarım ve serim çalışmalarını sürdürüyor.

Yol bakım onarım çalışmaları devam ediyor Güncel

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalar kapsamında Esentepe Mahallesi Gülmez Mezarlığı içerisindeki tali yollarda ve Yeniköy yolu üzerinde sathi kaplama öncesi yol sıkıştırma çalışması gerçekleştirilirken, öte yandan Sürsürü Mahallesi ve Mustafapaşa Mahallesi’nin farklı noktalarında başlatılan asfalt bakım-onarım ve yenileme çalışmaları sürdürülüyor.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada problemli ve bozulmuş yol kalmaması için kent genelinde başlatılan asfalt serim ve onarım çalışmalarının, biran önce tamamlanarak hizmete sunulacağı kaydedildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...