İHH'dan ihtiyaç sahiplerine kışlık yardım

İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Elazığ Şubesi tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara kış mevsimi gelmesiyle birlikte yardım elini uzattı.

İHH'dan ihtiyaç sahiplerine kışlık yardım Güncel

İHH Elazığ Şubesi hayırsever vatandaşlar tarafından bağışlanan kışlık ihtiyaçlar İHH personelleri tarafından ailelere ulaştırıldı.

Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak ilimize sığınan Irak ve Suriyeli vatandaşların yanı sıra ihtiyaç sahibi yetim ailelere;50 ton odun, 100 adet soba, 500 adet soba borusu ve 80 çuval un ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtıldı.

İHH Elazığ Şubesi tarafından yapılan açıklamada, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardımların aralıksız şekilde devam edeceği vurgulanarak kış mevsiminin kendini göstermeye başladığı bu günlerde hayırseverlerden yardım beklenildiği belirtildi.

Açıklama, İHH tarafından Irak ve Suriyeli vatandaşların yanı sıra ihtiyaç sahibi yetim ailelere;50 ton odun, 100 adet soba, 500 adet soba borusu ve 80 çuval un ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine bırakıldığı ifade edilerek yapılacak yardımlarla ihtiyaç sahibi insanlarımızın bir nebze yüzleri gülecek denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom