İHH'dan ihtiyaç sahiplerine kışlık yardım

İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Elazığ Şubesi tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara kış mevsimi gelmesiyle birlikte yardım elini uzattı.

İHH'dan ihtiyaç sahiplerine kışlık yardım Güncel

İHH Elazığ Şubesi hayırsever vatandaşlar tarafından bağışlanan kışlık ihtiyaçlar İHH personelleri tarafından ailelere ulaştırıldı.

Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak ilimize sığınan Irak ve Suriyeli vatandaşların yanı sıra ihtiyaç sahibi yetim ailelere;50 ton odun, 100 adet soba, 500 adet soba borusu ve 80 çuval un ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtıldı.

İHH Elazığ Şubesi tarafından yapılan açıklamada, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardımların aralıksız şekilde devam edeceği vurgulanarak kış mevsiminin kendini göstermeye başladığı bu günlerde hayırseverlerden yardım beklenildiği belirtildi.

Açıklama, İHH tarafından Irak ve Suriyeli vatandaşların yanı sıra ihtiyaç sahibi yetim ailelere;50 ton odun, 100 adet soba, 500 adet soba borusu ve 80 çuval un ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine bırakıldığı ifade edilerek yapılacak yardımlarla ihtiyaç sahibi insanlarımızın bir nebze yüzleri gülecek denildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler