İSTİFA (?)

İSTİFA (?)
Elazığspor, Eskişehirspor karşısında özellikle ilk yarıda iyi bir futbol sergilemesine rağmen şansız mağlubiyet alarak haftayı puansız kapattı ve mağlubiyet serisini dört maça çıkarmış oldu. Karşılaşma sırasında yaşanan olaylar ve taraftarların tepkisi maçın önüne geçerken, Elazığspor taraftarının “İSTİFA” tezahüratıyla doğru reaksiyon gösterdiğini düşünüyorum. Yalnız bu reaksiyonun yanlış insana gösterilmesi beni üzmüştür.
 
Karşılaşmanın 75. Dakikasında Eskişehirspor’u destekleyip kendi futbolcusunu protesto eden, Eskişehirspor lehine üç, üç diye tempo tutan taraftarımızın tavrı daha da üzücüdür. Hatta ve hatta maç biletlerinin sudan bile ucuz olmasına rağmen taraftarın maça ilgi göstermemesi daha da üzücüdür. Diyelim ki Selçuk Öztürk istifa etti. O halde şehrimizde Elazığspor’a sahip çıkacak Başkan Adayı sayımız fazla da bizler mi bilmiyoruz ? Daha 3 yıl öncesine kadar kulübün 22 Trilyon borcu varken, takıma sahip çıkan bu yönetim değil miydi ? Vefasızlık yapmayalım! Benim düşüncem Büyük Elazığspor taraftarı “İSTİFA” tezahüratıyla yönetime şu mesajı vermiştir. “Bu takım Elazığ’ındır.” Taraftarın varlığı göz ardı edilmemelidir. Yani… “Bu istifa Selçuk Öztürk’ü yanlış yönlendirenleredir.” Kasımpaşa maçının ardından da belirtmiştim. Birilerinin bu takımdan kirli elleri çektirilmelidir. Elazığspor İşçi Bulma ve Yerleştirme Kurumu değildir. Sayın Başkan Selçuk Öztürk siz bu takıma önemli mesai harcıyorsunuz, maddi olarak bir çok fedakârlıklar yapıyorsunuz. Göreve geldiğinizden itibaren gövdenizi taşın altına koydunuz ve sportif başarı yakaladınız. Yetki verdiğiniz insanların artık sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin. Her şey için çok geç değildir. Henüz Lig’in başındayız, hatalardan ders çıkarıp alacağınız radikal kararlarla
 
birlik ve beraberliği yeniden sağlayacağınıza inancımız tamdır. Yazımı çok sevdiğim bir sözle tamamlayıp, herkesi birlik-beraberliğe davet ediyorum. “Karanlık aydınlığa kavuşur elbet, işte siz o gün bayramı kutlamayı görün.”
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom