Murat Ağca’nın Evinde Sevinç Yaşanıyor

Lübnan’da kaçırılan 2 Türk pilotun serbest bırakıldığı haberi, Murat Ağca’nın Elazığ’daki baba evinde sevinçle karşılandı.

Murat Ağca’nın Evinde Sevinç Yaşanıyor Güncel
Lübnan'da kaçırılan 2 Türk pilotun, serbest bırakıldığı haberi baba Zeki Ağca'nın Elazığ'daki evinde sevinçle karşılandı.
 
Dün geceden beri televizyondan gelişmeleri takip eden Ağca ailesi, pilotların Lübnan emniyet güçlerine teslim edildiği haberini alınca sevinç göz yaşları döktü.
 
Baba Zeki Ağca, "Devletimize, hükümetimize, Cumhurbakanı Abdullah Gül'e, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'na ve Dışişleri'nde çalışan personeline çok teşekkür ediyoruz. Elazığlı hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum." dedi.
 
Oğlunun kaçırılma olayının ardından kendilerini yalnız hissetmediklerini ve herkesin aradığını kaydeden baba Ağca, "İstanbul, Ankara, Adana ve Türkiye'nin her tarafından Elazığlılar aradılar. Sağolsunlar. Murat'ın devre arkadaşları buraya kadar geldiler." ifadelerini kullandı.
 
10 yıl önce oğlu Murat Ağca'nın Bandırma'da askerlik görevinde iken Muşlu Mahmut isimli askerin kendilerini aradığını belirten baba Ağca,vefasından dolayı teşekkür ettiklerini kaydetti.
 
Anne Emine Ağca ise "Bu zaman çok zor geçti. Bunu bir ben bir de Allah bilir" dedi. Sevinçten konuşmakta zorlandığı gözlenen anne Ağca, "Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Kapı komşuma teşekkür ederim. Beni hiç yalnız bırakmadılar. Bir şey olsa hemen kapımı çalarlardı." dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom