Bayram Bektaş yeniden Elazığspor’da

Elazığspor Kulübü, Teknik Direktör Bayram Bektaş’la 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Bayram Bektaş yeniden Elazığspor’da Spor

Ogün Temizkanoğlu ile yollarını ayıran Elazığspor, takımın başına Bayram Bektaş getirdi. Bektaş, Elazığ’a gelerek belediye başkanlığı binasında bulunan Harput toplantı salonunda düzenlenen imza törenine katıldı. Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın da yer aldığı imza töreninde Kulüp Başkanı Sedat Karataş ile Teknik Direktör Bayram Bektaş 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Elazığspor’da daha önce görev yapmış olan Bayram Bektaş’la yeni bir sayfa açtıklarını aktaran Kulüp Başkanı Sedat Karataş, ”Spor bilgisine, tecrübesine güvendiğimiz hocamız ile bugün 1,5 yıllık sözleşme imzalıyoruz. Elazığ’ın da yakından tanıdığı hocamız kulübü ve futbolcuları yakından tanıyan birisidir. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

6 PUANIN EKLENMESİ RESMİLEŞTİ

FIFA tarafından kulübe verilen eksi 12 ceza puanı uygulamasına da değinen Başkan Karataş, yapılan girişimler sonucu dün FIFA’dan federasyona ve kulübe, Bilica üzerinden verilen 6 ceza puanın kaldırılması tebligatının geldiğini kaydetti.

BEKTAŞ: “ÜZÜLEREK AYRILDIM, HEYECANLA GELDİM”

Elazığspor’un yeni teknik direktörü Bayram Bektaş ise üzülerek ayrıldığı Elazığspor’a teknik heyetiyle birlikte heyecanla geldiğini aktardı.

Elazığspor’da çok şey başarmak isteyip fırsat bulamadığını da hatırlatan Bektaş, “İnşallah bu sefer o fırsatı yakalayacağız ve hep birlikte güzel günler göreceğiz. Çok çalışmamız lazım. Çünkü Elazığspor’u hak ettiği yere getirmemiz lazım ve bunu da hep birlikte başaracağız. Dün de 6 puan eklendi. Daha gelmeden 6 puan kazandık diye de espri yaptık. Bu da bizim için ekstra bir durum oldu. Onun içinde çok sevinçliyim” diye konuştu.

YANILMAZ: "ŞU ANDAKİ FUTBOLCULARI TANIYAN BİR HOCAYLA ÇALIŞMAK ARTI BİR ŞANSTIR"

Elazığspor’la her zaman birlikte olduğuna vurgu yapan Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz da, ”Elazığ’ı ve Elazığspor'u bilen, şu andaki futbolcularımızı da yakından tanıyan kabiliyetli bir hocayla devam etmek Elazığspor için artı bir şanstır. Dolayısıyla teknik direktörümüz fetret döneminden sonra tekrar bıraktığı yerden başlamış olacak” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom