Hacı Adayları Bilgilendirildi

Hacı adayları düzenlenen seminerle bilgilendirildi. Müftülük Hac ve Umre İşleri Müdürü Ali GÜN, hacı adaylarından hac ibadetini yerine getirirken karşılaşacakları sıkıntılı durumlarda sabırlı olmalarını istedi

Hacı Adayları Bilgilendirildi Güncel
Hacı adayları düzenlenen seminerle bilgilendirildi. Müftülük Hac ve Umre İşleri Müdürü Ali GÜN, hacı adaylarından hac ibadetini yerine getirirken karşılaşacakları sıkıntılı durumlarda sabırlı olmalarını istedi. 
 
Hac mevsimi yaklaşıyor. Elazığ Müftülüğü de bu kapsamında çalışmalara başladı ve hacı adaylarına yönelik bir seminer düzenledi.
 
Edibe Can Müftülük Sitesi’nde gerçekleştirilen seminerde konuşan Hac ve Umre İşleri Müdürü Ali GÜN, farklı bir ülkeye gidildiğini ve o ülkenin kurallarına göre hareket etmek gerektiğini belirterek, hac ibadeti esnasında yaşanacak zorluklara karşı sabırlı olunması gerektiğini vurguladı.
 
Hac ve Umre İşleri Müdürü GÜN, hacca gidecek kafilelere başkanlık edecek din görevlilerine de uyarılarda bulundu ve olumsuz durumlarda ortamı sakinleştirebilecek açıklamalar yapmalarını tavsiye etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom