'Başaramadıklarımı başarmaya geldim'

Elazığspor’un yeni Teknik Direktörü Bayram Bektaş, bugünü ilk antrenmanına çıktı.

'Başaramadıklarımı başarmaya geldim' Spor

Antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bayram Bektaş, Elazığspor’a tekrardan geldiği için çok mutlu olduğunu ifade ederken, buraya başaramadıklarını başarmaya geldiğini söyledi.

Taraftar, camia ve Elazığ şehrinin kendi arkalarında olduğunu da sözlerine ekleyen Bektaş, bu takımın her şeyi başaracak güçte olduğunu ve tüm taraftarlı tribüne beklediklerini kaydetti.

 Elazığspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş’ın açıklamaları şöyle;   

“Kendi Çocuklarımla Buluşmuş Gibiyim”

“Bismillah deyip başladık. Bıraktığımız yerden devam ediyoruz. Gittiğimiz nokta ve geldiğimiz nokta arasında çok büyük farklılıklar var. Gerçekten çok mutluyum. Kendi çocuklarımla buluşmuş gibiyim. Bunu süsleyen çok önemli etkenler var. Bütün geçmiş sıkıntıları temizlemeye çalışan bir yönetimimiz var. Şartlar daha olumlu. En azından ben öyle düşünüyorum ki o yüzde burayı seçtim. İlk antrenmanımıza çıkıyoruz. Ben buraya başaramadıklarımı başarmaya geldim. Çocuklar çok sevinçli. Yüzlerindeki o neşeyi gördüm ve buda beni mutlu etti açıkçası. Milli maç arası bizim açımızdan iyi oldu.   Mersin İdmanyurdu maçı öncesi istediğimiz oyun sistemimizi ve stratejimizi futbolcularımıza anlatmak adına Milli maç arası bizim açımızdan çok iyi oldu.”

 “Bu Takım Her Şeyi Başaracak Güçtedir”

“Taraftar, camia ve Elazığ şehrinin bizim arkamızda olacağını da biliyorum. 12 puanın silinmesi moral ve motivasyonun düşmesine sebep olabilir. Bundan dolayı stada gelen taraftarın az sayıda olduğunu da biliyorum. Fakat dün itibariyle 6 puanın iade edilmesi bizleri mutlu etti. Bundan dolayı Yönetim Kurulumuza gayretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.  Bizimde göreve gelmemizle şehirde güzel bir hava oluştu. Bundan dolayı tüm taraftarlarımızı eski günlerdeki gibi tribüne bekliyorum ve bu takıma inanmalarını istiyorum. Bu takım her şeyi başaracak güçtedir.”

“Bu Puanları Bu Çocuklar Aldı”

“Çok uzaklara bakarak engellere takılabilirsiniz. Çok fazla uzağa bakmamak lazım. Ben maç maç emin adımlarla ilerlemek istiyorum. Tabi ki iade edilen 6 puan faktörü bizim için çok önemli.  Ogün hocanın dediği gibi gerçekçi olmak lazım. Belki dışarıdan kaos içinde gösterilen bir takımın hedefi kümede kalmak olabilir. Kadromuz asla kötü bir kadro değil. Sonuçta ben bir Teknik Direktör olarak gerçeği görmem lazım. Eğer bu takımın puanı silinmeseydi 11 puanı vardı. Bu puanları da bu çocuklar aldı. Dolayısıyla bunu tekrar yapacak güçteler.”

“Devre Arasına Kadar Toplayabileceğimiz Kadar Puan Toplayacağız”

“Mersin İdmanyurdu maçıyla birlikte bir çıkışa geçmek istiyoruz. Tom ve Mehmet Yiğit bu maçta bizimle birlikte olamayacaklar. Biliyorsunuz fazlada zengin bir kadromuz yok. Biz elimizdeki kadroyla her şeyi başarabiliriz. Devre arasına kadar toplayabileceğimiz kadar puan toplayacağız. Amacımız her maçı kazanmak. Biz gerçekleri konuşalım. Ben takımıma ve ekibime inanıyorum. Önümüze bakarak hedefimizi belirleyeceğiz.”

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom