Civelek, İstanbul Kitap Fuarında

Bilal Civelek son kitabı ile fuarın ilk günü imza gününe katılıyor. Bu yıl Kalbim Sende Kaldı Rumeli kitabı ile fuarda okuyucularıyla buluşacak olan yazar, Elazığlı hemşerilerinin ilgisini bekliyor.

Civelek, İstanbul Kitap Fuarında Kültür
Elazığlı yazar Bilal Civelek, 2-10 Kasım 2013 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek olan 32. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarında okurlarıyla buluşacak.
 
 
Bilal Civelek imza günü için şunları söyledi; “Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile 2-10 Kasım 2013 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi- Büyükçekmece’de düzenlenecek olan 32. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı; 650 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımı, 300 etkinlik ve yüzlerce imza ile kapılarını kitapseverlere açmaya hazırlanıyor. 
 
Her yıl olduğu gibi bu yıl da İstanbul Kitap Fuarına katılacağız. Elazığlı bir yazar olarak böylesine uluslar arası etkinliğe katılmaktan son derece mutluyum. Bu yıl da okuyucuların yoğun ilgisini bekliyoruz. Özellikle Balkan kökenli okuyuculardan okuyuculardan… 
 
Çünkü Roman Balkan Türkleri üzerine yazılmış bir hikâyeyi işledik. Buradan Elazığ derneklerini, sivil toplum örgütlerini ve bütün Elazığlı hemşerilerimi imza gününe davet ediyorum. İnşallah gelecek yıl daha fazla Elazığlı yazarla etkinliğe katılacağız. 
 
Elazığ sanat ve edebiyat şehridir; fakat birçok uluslararası etkinliğe katılma noktasında yeterince aktif değil. Bundan böyle benzeri etkinliklere daha fazla yazarla katılarak Elazığımızın sanat ve edebiyatta sesini duyurmaya çalışacağız. Standımızda Elazığlı görmek, bizi mutlu edecektir. Bu nedenle bütün Elazığlı hemşerilerimi 2 Kasım cumartesi günü yediveren yayınevi standına bekliyoruz.”
 
Kaynak:Vedat YETİK
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom