Çim serim çalışmaları devam ediyor

Elazığ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından, park, bahçe ve orta refüjlerdeki alanların yeşillendirme çalışmaları sürdürülüyor.

Çim serim çalışmaları devam ediyor Güncel

Elazığ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri daha yeşil bir Elazığ hedefi doğrultusunda  kentin farklı noktalarında tamamladığı park ve yürüyüş alanlarında, ağaç ve bitki dikiminin yapılmasının ardından, günümüz peyzaj yöntemlerinin en çok kullanılan tekniklerinden biri olan hazır rulo çim serim çalışması gerçekleştiriyor. Yapılan peyjaz düzenlemeleri kapsamında Ataşehir Mahallesi, Sürsürü Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesi içerisindeki park alanlarının rulo çim serim işlemini tamamlayan ekipler, Ulukent Mahallesi, Doğukent Mahallesi, Çatalçeşme mahallesi ve Abdullahpaşa Mahallesindeki parkların rulo çim serim işleminin tamamlanması  için çalışmalarını sürdürüyor.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada mevsim şartları uygun olduğu sürece şehir genelindeki park, yürüyüş, kavşak ve refüj alanlarında devam eden çim serimi ve bitki dikim çalışmalarının devam edeceği belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom