Elazığ Belediyesi kara kışa hazır

Elazığ Belediyesi, kış mevsiminin kendini hissettirmesiyle birlikte olası mevsimsel sorunlara karşı gerekli hazırlıklarını tamamladı.

Elazığ Belediyesi kara kışa hazır Güncel

Kış mevsimine hazırlıklı hale getirilen araçları yerinde inceleyen Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, “Elazığ Belediyesi olarak güçlendirilmiş araç filomuz ve ekibimizle birlikte kış şartlarına hazırız” dedi.

Yaklaşan kış mevsimiyle birlikte vatandaşların daha rahat ve konforlu bir kış geçirmeleri için gerekli hazırlıkları tamamladıklarını ifade eden Başkan Yanılmaz, “Mevcut araç filomuzun gerekli bakım onarım çalışmalarını tamamlayarak, araç filomuzu daha da güçlendirdik. Elazığ Belediyesi olarak 85 personelden oluşan ekibimiz ile yedi adet greyder, dört adet kar küreme makinesi, sekiz adet tuzlama aracı, üç adet yükleyici kepçe, altı adet küçük kepçe ve 15 adet kamyon olmak üzere 43 adet iş makinemizle birlikte kış şartlarına hazırız” diye konuştu.

Elazığ’da yaşayan her bir birey için rahat, huzurlu, kolay ve kaliteli bir yaşam hedeflediklerini vurgulayan Başkan Yanılmaz, “Elazığ Belediyesi olarak bu doğrultuda gerekli tüm çalışmaları hayata geçirmenin mücadelesini veriyoruz. Yaklaşan kış mevsimi öncesinde de bu doğrultuda gerekli adımları atarak, hazırlıklarımızı tamamlarken, yeni araç ve ekipmanlarımızın şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom