Batı Kırtasiye'den 2. Kitap Fuarı

Herkes Okusun Diye Batı'dan 2. Kitap Fuarı

Batı Kırtasiye'den 2. Kitap Fuarı Eğitim
Elazığ Belediyesinin  destekleriyle, Batı Kitap Kırtasiye’nin organize ettiği 2. kitap fuarı “Herkes Okusun Diye” yeniden düzenleniyor. 1980 yılından buyana Elazığ’da faaliyet gösteren Batı Kitap- Kırtasiye, ‘Herkes Kitap okusun diye tüm kitaplar 2 TL’ sloganıyla 2. kitap fuarını açtı. Yoğun istek üzerine fuarı tekrardan organize eden Batı Kitap Kırtasiye fuarın açılışını yarın gerçekleştirecek. 
 
Fuarın organizatörlüğünü yapan Batı Kitap Kırtasiye’nin sahibi Hanifi Batı daha önceki açıklamalarında bu kampanyanın Batı Kitap Kırtasiye şubelerinde devam edeceğini belirtmişti. Hanifi Batı, yaptığı açıklamada “Yoğun ilgi üzerine bu kampanyayı tekrardan fuar organizasyonu ile bütünleştirdik. Elazığ Halkına hizmet etmeye devam ediyoruz. Bu ilgi bizi elbette memnun etti.  Biz de halkımızı mahcup etmemek adına 2. Fuarımızı düzenleyerek onları tekrardan kitaplarla buluşturuyoruz. ” dedi. 
 
Batı Kitap Kırtasiye organizatörlüğünde düzenlenen indirimli fuarı cazip kılan en önemli faktör ise fiyatlar. Fuardaki kitaplar yine 2 TL’den satılacak. 
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom