Elazığ'da yağmur etkisini göstermeye başladı

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü Elazığ Bölgesel Tahmin ve Uyarı Merkezi tarafından yapılan uyarıların ardından kentte yağışlar etkisini göstermeye başladı.

Elazığ'da yağmur etkisini göstermeye başladı Güncel

Türkiye genelinde birçok ili etkisi altına alması beklenen yağışlar başladı. Öğleden önce havanın açık olduğu Elazığ'da öğlen saatlerinin ardından havanın bir anda kapanmasıyla beraber yağmur başladı. Sokaklardaki vatandaşlar, bir anda başlayan yağmura hazırlıksız yakalanırken, kimi vatandaşlar da şemsiyelerini yanına almayı ihmal etmeyerek ıslanmaktan korundu.  Yağmur'un yağmasının güzel olduğunu belirten Fatih Demirbağ, “Kışın gelmesiyle yağışlar başladı. Yağmur yağması berekettir” dedi.

Yağmurun güzel bir bereket olduğunu aktaran Bediha ve Samanur Ertan kardeşler ise, “Yağmur havayı temizliyor ve mikropları öldürüyor. Yağmurla birlikte kışın geldiğini de hissediyoruz” ifadelerini kullandı.

Mehmet Tut ise, “Yağmur bereket, rahmet ve güzelliktir. Yağmur insanlar için bolluktur. Yağmur yağdığı zaman mikroplar da ölüyor” ifadelerinde bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom