STK’lardan Elazığspor’a ziyaret

Elazığ Sivil Toplum Kuruluşları Elazığspor’u Destekleme Platformu Kuruluşu, Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat Karataş’ı makamında ziyaret ettiler.

STK’lardan Elazığspor’a ziyaret Spor

Elazığspor Kulüp tesislerinde gerçekleştirilen ziyarete, Elazığ Sivil Toplum Kuruluşları Elazığspor’u Destekleme Platformu Kurucu Başkanı Murat Çınar, Elazığ Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Dönem Sözcüsü Hacı Ormanoğlu, Platform üyeleri ve Gençlik 23 Taraftarlar Derneği temsilcileri katıldılar.

Ziyarette ilk olarak konuşan, Elazığ STK’ları Elazığspor’u Destekleme Platformu Kurucu Başkanı Murat Çınar; “ Ziyaretimizin amacı manevi olarak Elazığspor’un yanınında olduğumuzu hissettirmemizdir. Kulübümüz zor ve sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Bizler, Elazığspor’u seven Elazığ halkının bu kulübü yalnız bırakmayacağını inanıyoruz. Bundan dolayı Elazığspor’u Destekleme Platformunu oluşturduk. Elazığspor’u seven tüm STK’ları ve işadamlarımızı Elazığspor’a destek olmaya davet ediyoruz” dedi.

Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat Karataş ise, kulübümüzün sıkıntılarını çözebilmek adına yaklaşık 7 aydan beri Yönetim Kurulu olarak yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını ve bu çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Elazığspor’un hakkını her alanda koruduklarını da sözlerine ekleyen Başkan Karataş, ziyaretten dolayı Elazığ Sivil Toplum Kuruluşu Elazığspor’u Destekleme Platformuna teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Elazığ Sivil Toplum Kuruluşu Elazığspor’u Destekleme Platformu Kurucu Başkanı Murat Çınar, Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat Karataş’a teşekkür plaketi takdim etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom