Ömer Serdar, muhtarlarla bir araya geldi

Seçim bölgesi Elazığ'da muhtarlarla bir araya gelen Ak Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divan üyesi Ömer Serdar, Türkiye'nin yaşadığı süreçte bir takım mağduriyetler oluşuyorsa buna ilişkin sistem içerisinde yeniden göreve iadelerin devam ettiğini belirterek, devlet olarak her zaman adil davranacaklarını söyledi.

Ömer  Serdar, muhtarlarla bir araya geldi Siyaset

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Ömer Serdar, muhtar derneklerini ziyaret ederek, muhtarlarla bir araya geldi. Ülke olarak zor günlerde geçilirken, siyasette yapılması gereken işleri ihmal etmediklerini belirten Ömer Serdar, "Yakın dönemde Türkiye'nin yaşamış olduğu travma nedeniyle ülkemiz olağan üstü süreçlere girdi. OHAL ilan edilirken biz bunu insanımız için değil, devlet için ilan ettiğimizi söylemiştik. Devleti yeniden organize etme sorumluluğunu üstlendik. Çünkü Türkiye'nin çok yönlü kuşatma ve terör saldırıları altında olduğu bu dönemde kendi içindeki hainlerden de arındırılması gerekiyor" dedi.

"DEVLET OLARAK HER ZAMAN ADİL DAVRANACAĞIZ"

AK Parti Elazığ Milletvekili Ömer Serdar, devlet olarak her zaman adil davranacaklarını söyledi. Serdar, "Türkiye'nin yaşadığı süreçte bir takım mağduriyetler oluşuyorsa buna ilişkin sistem içerisinde yeniden göreve iade süreçleri de devam ediyor. Devlet olarak her zaman adil davranacağız dedik. Hainin hükmü verilecek, ancak bu süreç içerisinde varsa hatalar telafi edilecek. Türkiye çevresiyle şuan zor durumlar yaşıyor. Ama gerek imkanları itibariyle gerekse milletimizin gösterdiği irade bizim bu zor günleri aşacağımızı gösteriyor. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Türkiye'nin gerek dışarıda gerekse içeride terör örgütleri ile mücadelesine rağmen devlet olarak asli görevimizin millete hizmet olduğunu unutmadık. Bu açıdan sorumlu arkadaşlarımız her zaman için bölgelerinde oldular" ifadelerini kullandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom