Elazığ Belediyesi'nden 30 park daha

Elazığ Belediyesi, daha yeşil ve daha ferah bir Elazığ hedefi doğrultusunda gerçekleştirdiği çalışmalarını her geçen gün artırarak sürdürüyor.

Elazığ Belediyesi'nden 30 park daha Güncel

Elazığ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nce sürdürülen çalışmalar ile şehre yeni park ve yeşil alanlar kazandırılmaya devam ediliyor. Elazığ Belediyesi, Şehrin yaşam kalitesini artırmak amacıyla sürdürülen çalışmalar doğrultusunda, şehrin farklı noktalarında 2016 yılı içerisinde 30 adet yeni park yapımı gerçekleştirerek kente yeni yaşam alanları kazandırmaya devam ediyor.

Yapılan çalışmalar neticesinde ailelerin çocuklarıyla birlikte vakit geçirebilecekleri ve birlikte spor yapabilecekleri yeni sosyal yaşam alanlarının şehrimize kazandırılarak halkımızın hizmetine sunulması başta çocuklar olmak üzere vatandaşlarımız tarafından da beğeni ile karşılandı.

Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında şehrin yoğun olarak kullanılan park alanlarında, Parke taşı döşeme çalışmaları, dolgu-tesviye ve çimlendirme çalışmaları, ağaç ve bitki dikim çalışmaları, çocuk oyun grupları, finess spor aletleri, oturma bankları ve son olarak ışıklandırma direklerinin de yerleştirilmesiyle birlikte parklar tamamlanarak halkımızın hizmetine sunuldu.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Çocuklarımızın güvenli oyun alanlarına sahip olmaları, vatandaşlarımızın kolayca spor alanlarına erişimi ve aynı zamanda şehrin nefes almasına, estetik dokusuna ve yaşam kalitesine katkı sağlamak adına mahalle içi yeni park yapım çalışmalarımız tüm hızıyla sürdürülmeye devam edilecektir” denildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler