Yazıkonak’taki futbol turnuvasında şampiyon Esnafspor

AK Parti Yazıkonak Gençlik Kolları teşkilatı tarafından düzenlenen “Dostluk Kardeşlik Futbol Turnuvası, Esnafspor – Hürgençlikspor final müsabakası ile tamamlandı.

Yazıkonak’taki futbol turnuvasında şampiyon Esnafspor Spor

Pazar günü düzenlenen final müsabakasında Yazıkonak Esnafspor – Hürgençlikspor ile karşı karşıya geldi. Maç sonunda Hürgençlikspor’a karşı galip gelen Esnafspor, turnuvanın birincisi oldu.

Final maçını Yazıkonak Belediye Başkanı Aydın AYAZ, AK Parti Teşkilatlardan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Hasan Ergüven, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Kadir NOZOĞLU, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Öz, AK Parti Yazıkonak Belde Başkanı Mehmet ATEŞ ve Hüda - Par İl Başkanı Yusuf YÜKSEL izledi.

Düzenlenen futbol turnuvasında dostluk ve kardeşliğin öneminin vurgulandığını ifade eden Yazıkonak Belediye Başkanı Aydın Ayaz, açıklamasında şunları söyledi:

“AK Parti Belde teşkilatımızın organize ettiği ve bizlerin de destek sunduğu futbol turnuvasının finalinde kazanan takım Esnafspor’u tebrik ediyorum. Böylesi turnuvaların devamının geleceğini ve gençlerimize yönelik bu tür çalışmaların sürekli yapılacağını da ifade etmek istiyorum. Böylesi organizasyonlarla gençlerimizin spora ilgisini artırmak, hem de sosyal etkileşimin yaygınlaşmasını sağlamayı hedefliyoruz.”

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler