Elazığspor İvesa ile görüşecek

Elazığspor Kulübü, bir yandan geçmiş dönemden kalan borçları öderken bir yandan da FİFA’da olan dosyalarla ilgili görüşmelere devam ediyor.

Elazığspor İvesa ile görüşecek Spor

Elazığspor kulübü, FİFA ve disiplin kurulundaki dosyalarla ilgili olarak Elazığspor’un eski kalecisi Vanja İvesa’yla bugün İstanbul’da görüşecek.

“Elazığspor’da sıkıntılar bitmedi”

Elazığspor Kulübü Başkanı Sedat Karataş, yapmış olduğu açıklamada Elazığspor’un sıkıntılı sürecinin devam ettiğini belirtti. Başkan Karataş, “Herşey Elazığspor için toz pembe değil. Ben hep söylüyorum. Sportif başarıdan önce mali başarıyı sağlayamadığımız sürece bize yine puan cezası gelebilir. Elazığspor’da sıkıntılar bitmedi.” dedi.

“İvesa’yı İstanbul’a davet ettik”

Elazığspor’un FİFA’daki dosyalar kapsamında bugün Mania İvesa ile görüşeceğini belirten Elazığspor Kulübü Başkanı Sedat Karataş, “Kulüp olarak hala ödemeler yapmaya çalışıyoruz. FİFA’da disiplin kurulunda olan dosyalara ödemeler yapmaya çalıştık. Nasip olursa yine disiplin kurulunda olan bir dosyamız olan İvesa’yı İstanbul’a davet ettik. Kendisiyle İstanbul’da görüşülecek. Önümüzde yine çok sıkıntılı bir sürecimiz daha var.” ifadelerini kullandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler