Başkan, transfer için kolları sıvadı

İstanbul’da Platform 23 ev sahipliğinde yapılan toplantıda Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığlı iş adamlarından Elazığspor’a destek olmasını istedi.

Başkan, transfer için kolları sıvadı Spor

Elazığ Ekonomisinin masaya yatırıldığı Elazığlı İş adamları ile Bürokratların katıldığı toplantıda konuşan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığspor’un son durumuna dikkat çekti. Elazığ’ın Elazığspor konusunda örnek bir birliktelik yakaladığına değinen Yanılmaz, bu birlikteliğe Elazığ dışında yaşayan Elazığlı iş adamlarının da katılması gerektiğini belirtti.

“Forvette oynayacak golcüye ihtiyacımız olacak”

Elazığspor’un transfer yasağının biteceğine dikkat çeken Yanılmaz, Elazığlı iş adamlarının bu konuda Elazığ’a destek olabileceğini kaydetti. Elazığspor’un özellikle forvet mevkii futbolcusuna ihtiyacı olduğuna değinen Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, şöyle konuştu:

“Elazığspor’u ayakta tutmaya çalışıyoruz. Allah’ın izniyle de ayakta tutmaya çalışacağız. Sizlerden ricam şu… Çok iyi bir Elazığspor taraftarı olduğunuzu biliyorum. Elazığspor’un maçlarını takip ettiğinizi biliyorum. Ancak bu Elazığspor taraftarı için yeterli bir destek değil. Elazığspor’un her türlü desteğe ihtiyacı var. Bunlardan biri de önümüzdeki devre arasında Elazığspor’un transfer yasağı kalkacak. Elazığspor’da birkaç futbolcuya ihtiyacımız var. Mesele forvette oynayacak golcü bir futbolcuya ihtiyacımız olacak. Çevrenizde mutlaka bu işlerle uğraşanlar vardır. Bu mahiyette Elazığspor’a transfer edebileceğimiz çok iyi futbolculara destek olmanızı istiyorum.”

“Elazığsporun isim hakkını bir kardeşimiz alsın”

Elazığspor’un isim hakkına değinen Yanılmaz, “Elazığspor’a şöyle yardım edin demiyorum. Mesela Elazığspor’un isim hakkı hala boşta. İsim hakkını bir kardeşimiz alsın. Bu konuda Elazığspor’u sahiplenmenizi çok istiyorum. Bu takım sadece belediyenin destekleriyle ayakta kalamaz. Ben bir belediye başkanı olarak bütün desteğimi ortaya koyuyorum.” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler