Çiçek Atölyesi'nden Elazığlılara özel indirim!

Çiçek Atölyesi, 24 Kasım Öğretmenler Gününe özel canlı ithal bitkilerden oluşan Teraryum’da (Mini Bahçe) yüzde 10 indirim ayrıca diğer çiçek türlerinde yüzde 20 oranında indirim uyguluyor.

Çiçek Atölyesi'nden Elazığlılara özel indirim! Tanıtım

Geleceğimiz olan çocuklarımızı eğiten öğretmenlerimizin özel günleri olan 24 Kasım Öğretmenler Gününe özel kampanya başlatan Çiçek Atölyesi Elazığ’da sadece kendi işletmenlerinde bulunan Teraryum’da (Mini Bahçe) yüzde 10 indirim yaptı.

Çiçek Atölyesi ayrıca 24 Kasım Öğretmenler gününe kadar işletmelerinde bulunan tüm çiçeklerde yüzde 20 indirim uyguluyor.

Gazi Caddesi Mehmet Akif Ersoy Lisesi karşısında faaliyet gösteren Çiçek Atölyesi, işletmesine ait  0544 521 02 75 nolu telefon ile sipariş verilmesi takdirinde çiçekler adrese teslim edilecek.

Canlı ithal bitkilerden oluşan Teraryum hakkında bilgiler veren Çiçek Atölyesi işletmecisi Cihan Küçük, firma olarak 24 Kasım Öğretmenler gününe özel kampanya başlattıklarını ifade ederek, tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı.

Teraryum’un sadece Elazığ’da kendi firmalarında bulunduğunu ifade eden Cihan Küçük “Özel canlı ithal bitkilerden oluşan Teraryum Türkiye’de yoğun olarak talep görüyor. Bizler, geleceğimiz olan çocuklarımızı emanet ettiğimiz değerli öğretmenlerimize özel bir kampanya başlatmak istedik. Teraryum’da (Mini Bahçe) yüzde 10, diğer çiçeklerimizde ise yüzde 20’ye varan indirimler yapıyoruz. İşletmemizde farklı yüzlerce çiçek bulunmaktadır. Değerli vatandaşlarımızı işletmemize bekliyoruz. Sipariş verildiği takdirde çiçeklerimizi adreslerine kadar teslim ediyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom