Elazığlı özel sporcular Play Off’ta

2016-2017 sezonu Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Türkiye Futbol Liginde faaliyet gösteren Elazığ Hazar Özel Sporcular Spor Kulübü, Play Off’a yükseldi.

Elazığlı özel sporcular Play Off’ta Spor

2016-2017 sezonu Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Türkiye Futbol Liginde faaliyet gösteren Elazığ Hazar Özel Sporcular Spor Kulübü B grubunda, Malatya1, Erzincan, Osmaniye, Mersin, Malatya2 takımlarının yer aldığı deplasmanlı ligi namağlup bitirip, sezonu lider tamamlayarak playoff’a yükseldi.

Elazığ Hazar Özel Sporcular Spor Kulübü Başkanı Fethi Ahmet Balin, “Kulübümüze her türlü desteği sağlayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürüne ve personeline teşekkür ediyoruz. Desteklerinizle kendimizi daha güçlü hissediyoruz. Sporcularımızın her zaman yanında olduğunuz için size minnettarız” dedi.

Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Sedat Acar, “Özel Sporcular Futbol Liginde dört yıldan bu yana faaliyet gösteren kulübümüze, göstermiş oldukları başarılardan ötürü teşekkür ediyorum. Özel Sporcular Futbol Kulübü Başkanına ve sporcu kardeşlerime başarılar diliyorum. Bundan sonraki zamanlarda da  her türlü desteği  ve imkanı sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler