Yüksek, Aday Adaylığını Açıkladı

A. Vechi Yüksek yerel seçimlerde AK Parti'den aday adayı olduğunu açıkladı

Yüksek, Aday Adaylığını Açıkladı Siyaset
Yüksek, Ak parti il binasında düzenlediği basın toplantısında, güçlü bir ekip ile Elazığ belediyesi yönetimine talip olduğunu söyledi. 
 
Belediye Başkanı seçilmesi halinde hayata geçireceği bazı projeleri aktan Yüksek, şöyle konuştu: “Şehir, tüm unsurları ile organize edilmelidir. Şehirleri oluşturan, yaşatan geliştiren ve kullanan insan olduğuna göre insansız şehir ve yaşam düşünülemez.
 
İnsanlık açısından vazgeçilmez değer olan, ahlak,  adalet, eşitlik, estetik anlayış çok önemlidir. Bu anlayış şehir yaşamına mutlaka yansıtılmalıdır.
 
İnsanlık tarihi boyunca birlikte yaşamın doğal sonucu olarak ortak değerler oluşur. Ortak değerlerin başında kültürel miras ve şehirlilik kavramı gelmektedir.  Bu sebeple Harput yaşam açısından en önemli unsur olup,  bu ortak değerimize sahip çıkılmalıdır. 
 
Dün ile bugün ilişkisini doğru kurmak, yarın ne yapacağımıza ışık tutacaktır.
 
İl başkanımız Sayın Ejder Açıkkapı ve il yönetim kuruluna, merkez ilçe başkanımız Sayın Kadir Nozoğlu, ve yönetim kuruluna, kadın kolları başkanı Sayın Leyla Yanlıç ve yönetim kuruluna, gençlik kolları başkanı sayın Dursun  Ali Er ve yönetim kuruluna, mahalle temsilcilerimize belediye ve il genel meclis üyelerimize. Daha önce teşkilatta görev yapmış tüm yol arkadaşlarıma, Ailem ve çalışma arkadaşlarıma,  bizleri burada yalnız bırakmayan siz dostlarımıza, basın mensuplarına şimdiden teşekkür ederim." diyerek sözlerini noktaladı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom