Deplasman giderlerini 'Başaran' Başkan karşılayacak

Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat Karataş’ı makamında ziyaret eden Alacakaya Belediye Başkanı Başaran Yaşlı, Elazığspor’un Samsun deplasmanı giderlerini karşılayacağını söyledi.

Deplasman giderlerini 'Başaran' Başkan karşılayacak Spor

Elazığspor Kulüp tesislerine bir ziyaret gerçekleştiren Alacakaya Belediye Başkanı Başaran Yaşlı, Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat Karataş’a çalışmalarında başarılar diledi.

Elazığspor Asbaşkanı Osman Altungök ve 2. Başkan Karahan Çelik’in de yer aldığı ziyarette değerlendirmelerde bulunan Yaşlı, Elazığspor’un bu şehrin en önemli markası olduğunu ve bu markayı yaşatma adına yoğun çalışmalar gerçekleştiren kulüp yönetimine teşekkür etti.

Elazığspor’un hafta sonu deplasmanda oynayacağı Samsunspor maçı öncesi başarılar dileyen Yaşlı, aynı zamanda üyesi olduğu Alacakaya Mermer A.Ş. Yönetim Kurulu tarafından kulübün deplasman ulaşım ve konaklama giderlerinin karşılanacağını belirtti.

Elazığspor resmi internet sitesinden yapılan açıklamada “Desteklerinden dolayı, Alacakaya Mermer A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi  ve Alacakaya Belediye Başkanı Başaran Yaşlı’ya teşekkür ederiz.” denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Şevket yoldaş @Buyuk baskan

25 Kasım 2016 17:10

Büyük başkan her yerde büyüklügünü gösteriyor işte birlik olmanin en güzel resmi budur

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom