‘0’ Faizle ev sahibi olma fırsatı

Vadipark Konutları, modern mimarisi, sosyal donatıları ve ödemede cazip koşullarıyla konut sahibi olmak isteyenler için yepyeni bir kampanya başlattı. Kampanya ile ev sahibi olmak isteyenler 0 faizle ev sahibi olacak.

‘0’ Faizle ev sahibi olma fırsatı Güncel

‘Burada Hayat Var’ sloganıyla inşaat sektörüne yeni bir soluk getiren Polat İnşaat, yüzde 35 peşinat, 48 ay, 0 faizle Elazığlılara ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Şehrin gözde mekanı Çaydaçıra Mahallesi’nde inşa edilen Vadipark Konutları, sosyal yaşam alanları, güvenlik ve konforuyla konut sahibi olmak isteyenler için yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Sauna, Türk hamamı, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları gibi pek çok donatıyla yatırımcıları cezbeden Vadipark Konutları, ödemede getirdiği cazip koşullarla da büyük ilgi görüyor.

Toplam 220 daireden oluşan ve 4+1 ve 3+1 seçenekleriyle alıcısını bekleyen Vadipark Konutları, ev sahibi olmak isteyenleri ayrıcalıklı yaşam alanıyla buluşmaya bekliyor.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...