Elazığ Belediyesi spor merkezleri kapılarını baylara açıyor

Elazığ Belediyesi’nin gündüz saatlerinde kadınlara hizmet veren Mustafapaşa ve Ataşehir mahallelerinde yer alan spor merkezleri, akşamları ise kapılarını baylara açıyor.

Elazığ Belediyesi spor merkezleri kapılarını baylara açıyor Güncel

‘Sağlıklı yaşam mutlu yaşam’ sloganıyla toplumun tüm kesimlerini sporla buluşturmayı hedefleyen Elazığ Belediyesi, 7’den 70’e herkese spor yapabilme olanağı sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan çalışmalar çerçevesinde çocuklara yönelik Mustafapaşa Mahallesi’nde bulunan Elazığ Belediyesi Spor Merkezi’nde 6-13 yaş aralığında çocuklara yönelik ücretsiz taekwondo kursuları, Mustafapaşa ve Ataşehir mahallelerinde yer alan spor merkezlerinde ise bayanlara uzman eğitmenler eşliğinde ücretsiz spor yapma olanağı sağlanıyor. Yapılan yeni düzenlemeyle de gündüz 08.-15.00 saatleri arasında kadınlara hizmet veren Mustafapaşa ve Ataşehir mahallelerinde yer alan spor merkezleri, akşamları ise 17.00-22.00 saatleri arasında baylara hizmet verecek. Sporla tanışmak veya sporu hayatlarının bir parçası haline getirmek isteyen baylar da, pazar günleri hariç haftanın 6 günü koşu bandı, kondisyon bisikleti, eliptik bisiklet, ağırlık istasyonu, mekik sehpası gibi aletlerle uzman spor eğitmenleri eşliğinde spor yapabilme fırsatı yakalayacaklar.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Mustafapaşa ve Ataşehir mahallelerinde yer alan spor merkezlerine kayıt yaptırmak isteyen bayların, gün içinde 17.00-22.00 saatleri arasında merkeze başvurmaları gerektiği bildirildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler