Vadipark Konutlarında finansman için protokol imzalandı

Elazığ’da özel sektörün en büyük toplu konut projelerinden biri olan Vadipark Konutlarında 4+1 ve 3+1 daire satışları devam ediyor.

Vadipark Konutlarında finansman için protokol imzalandı Güncel

Polat İnşaat tarafından Çayda Çıra Mahallesi’nde yapımı devam eden Vadipark Konutlarının finansmanında müşterilere kolaylık sağlanması amacıyla iki banka ile protokol imzalandı. 

Polat İnşaat, Türkiye Finans ve Kuveyt Türk Katılım Bankası arasında imzalanan protokol gereği, konut almak isteyen müşterilere 48 aya kadar vade farksız, 48 aydan sonra da çok düşük vade farklarıyla finansman sağlanacak.

Protokol töreninde konuşan Polat İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Polat, 4+1, 3+1 konutları ve sosyal donatılarıyla Elazığ’a önemli bir proje kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Vadipark Konutları’ndan konut almak isteyen müşteriler için finansman kolaylığı sağlamak amacıyla Türkiye Finans ve Kuveyt Türk Katılım Bankası ile protokol imzaladıklarını belirten Polat, şöyle konuştu: “Vadipark Konutlarını Polat İnşaat olarak yurt içi ve yurt dışı inşaat projelerimizin dışında bugün Elazığ’da da 220 konut ve işyerlerinden oluşan bir site şeklinde planlayıp başladık. Tabi 220 konut derken 4+1, 3+1 şeklinde toplam 220 konut olacak şekilde planlandı. Dairelerde sauna, Türk hamamı ve ortak kullanım alanlarında yüzme havuzları, otopark alanlarıyla Elazığ’da güzel bir projeye imza attık. Bugün de burada Kuveyt Türk ve Türkiye finans bankalarıyla 48 ay, sıfır faiz olacak şekilde bir protokol yaptık. Bugün bu protokolün imza töre için banka müdürlerimizle birlikte bu protokolü imzalıyoruz. Yüzde 35 peşinat geri kalan 48 ay sıfır faiz olacak şekilde, hiçbir kar payı ve ücret alınmadan bugün böyle bir projeye imza attık.”

Türkiye Finans Yöneticisi Ferit Öziş ise yaptığı açıklamada, “Biz de Türkiye Finans olarak Polat İnşaatın Vadipark 220 dairelik konut projesinde 48 aya kadar sıfır kar payı ile 120 aya kadar da çok uygun kar oranlarımızla bu projeyi desteklemek için buradayız. Protokolümüzü imzalayacağız. Yaklaşık 1 yıl içerisinde bitecek olan Vadipark Konut projesinin memlekete hayırlı olmasını diliyoruz. Türkiye Finans olarak Polat inşaata teşekkürlerimizi bildirmiş olalım buradan.” dedi.

Kuveyt Türk Şube Müdürü Hayrettin Aytekin  ise konuşmasında, “Biz de Kuveyt Türk katılım Bankası olarak bu projede Polat İnşaat müşterilerine 48 aya kadar vade farksız, 48 aydan sonra da çok düşük vade farklarıyla finansman sağlama hususunda destek olacağız. Polat İnşaat, bu proje ile Elazığ’a büyük bir hizmet sunmuştur. Biz de bu hizmette bir desteğimizin olmasını istedik. Dolayısıyla böyle bir protokol imzalıyoruz. Elazığ için hayırlı olsun inşallah.”

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler