Elazığ Belediyesi’nden dört yeni muhtarlık ofisi

Elazığ Belediyesi, mahalle muhtarlarının hizmet kalitesini artırmak ve vatandaşlara daha modern bir ortamda, daha kaliteli hizmet sunmalarına olanak sağlamak amacıyla dört mahallede inşasına başladığı muhtarlık ofisi yapım çalışmalarını tamamladı.

Elazığ Belediyesi’nden dört yeni muhtarlık ofisi Güncel

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Çatalçeşme, Abdullahpaşa, Çaydaçıra ve Sanayi mahallelerinde, bünyesinde iki adet büro, mutfak ve lavabo bulunan 50 m2 alana sahip yeni muhtar ofisleri inşa edildi.

Kısa sürede yapım çalışmaları tamamlanarak hizmete sunulan muhtarlık ofisleri, muhtarlar ve mahalle sakinleri tarafından da memnuniyetle karşılandı. Mahallelerinde inşa edilen yeni muhtarlık ofisi ile ilgili bir açıklama yapan Abdullahpaşa Mahallesi Muhtarı Yavuz Köse, “Mahallemizin böyle bir muhtarlık ofisine ihtiyacı vardı. Elazığ Belediyesi tarafından yapılan yeni muhtarlık Ofisi hizmet kalitemizi artıracaktır. Şahsım ve mahalle sakinlerimiz adına Elazığ Belediye Başkanı Sayın Mücahit Yanılmaz’a teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom