Haluk Arslan Aday Adaylığını Açıkladı

Parti Binasında Gerçekleşen toplantıda Haluk Arslan Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

Haluk Arslan Aday Adaylığını Açıkladı Siyaset
Önümüzdeki mahalli idareler seçimleri için aday tespit çalışmalarına yaklaşık bir yıl önce başladıklarını belirten Arslan konuşmasını şu şekilde sürdürdü; “Belediye başkanlığı, belediye ve il genel meclis üyeliği seçimlerinde aday belirleme çalışmalarını yapmak üzere mahalli idareler birimimiz öncülüğünde bir komisyon kurduk. Bu komisyonumuz İl ve İlçe teşkilatlarımızla beraber çok ciddi ve titiz bir çalışma yürüttü. Birçok birimde aday tespit çalışmalarımız tamamlanmış durumdadır. Bir önceki Mahalli İdareler seçimlerinde 9 belediye başkanlığı alarak İlimizde birinci parti olmuş idik. Önümüzdeki seçimlerde de tüm birimlerde seçimleri almayı hedefledik.
 
“Bizde görev istenmez verilir” düsturuyla çalışarak adaylarımızı Milli Görüş ilkeleri çerçevesinde “halka hizmet Hakka hizmettir” anlayışını benimseyen ve milletimize fedakârca hizmet etme yeterliliğinde olan adayları tespit ettik. Bu kapsamda komisyonumuz ve teşkilatımız Elazığ İl Belediye Başkan Adaylığı için bendenizi uygun gördü ve bu görevi bana tevdi etti. 
 
İl Başkanı olarak görev yaptığım 3 yıl boyunca yaşanabilir bir Türkiye, yeniden Büyük Türkiye ve yeni bir Dünya ideali uğruna Teşkilatımla beraber mücadele ettik. Yaşadığımız Güzel şehrimiz Elazığ’ımız başta olmak üzere, iyinin güzelin, doğrunun ve faydalı olanın yanında, kötünün, çirkinin, yanlışın ve zararlı olanın karşısında olmaya çalıştık. Bizler inandığımız doğruları hâkim kılmak ve yanlışları elimizle düzeltmek için siyaset yapıyoruz. Biz bunu inançla, azimle ve kararlılıkla ve cihad şuuruyla yapıyoruz.
 
Teşkilatımız beni bu göreve uygun gördü ve görev verdi. Ben de diğer adaylarımız gibi seve seve ve onur duyarak kabul ettim. Buradan Elazığ İl Belediye Başkanlığına adaylığımı ilan ediyorum. Genel Merkezimizin oluruyla ve yasal gereklilikleri yerine getirip bir an önce seçim çalışmalarına başlayacağız.” Dedi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom