Yanılmaz Gövde Gösterisi Yaptı

Mücahit Yanılmaz Ak Parti'den Aday Adaylığını Açıkladı

Yanılmaz Gövde Gösterisi Yaptı Siyaset
Mücahit Yanılmaz çoşkulu bir kalabalık ile aday adaylığını açıkladı.

İşte Yanılmaz'ın Açıklaması;

" Tarihsel aralıklarda insanların yerleşim tercihleri dolayısı ile ticari, kültürel ve sanatsal yönetim merkezi olan şehirler bu gün yalnızlığa mahkum harabe görüntüsünde ya da tamamen yok olmuştur. Duygu dolu şiir ve şarkılara, ilmi kaynaklara ilham veren bu diyarların isimleri bugün sadece eserlerde yaşamaktadır.
 
Bunun aksine bir insan ömrü kadar bile tarihi olmayan ancak oluşturulan koşullar nedeni ile huzur veren şehirler ve bölgeler hepimizi cezbetmektedir.
Dengelerin dalgalandığı, önem kriterlerinin farklılaştığı zamanlarda ehil ve becerikli idarecilerin gayretleri, geleceği okuyabilmeleri ve yol haritaları şehirlerin kaderini belirleyen en önemli etkendir.
 
Ak Parti iktidarının, sorunların yerinde çözülmesini sağlayacak kanuni ve yapısal değişiklikleri yapması önümüzdeki yerel seçimlere ayrı bir anlam yüklemiştir.
 
Türkiye’nin bugün dünyada ulaştığı yerde, Elazığ’ımızın da her alanda Türkiye kalkınma ölçeği içindeki yerini alması ve kendini geleceğe taşıması büyük önem arz etmektedir.
 
Ülkemiz gelecekteki hedefini 2023 ardından 2071 olarak belirlemiştir.Bu çerçeve de Elazığ'ımızın 2023 hedefi belirlenmeli, maddi ve manevi kalkınması planlanmalı, projelendirilmeli ve hayata geçirilmelidir. Üzerinde doğduğumuz bereketli topraklar, insanımıza yüce Rabbimizin bahşettiği halis dimağlar, binlerce yıla dayalı tarihimiz ve kültürümüz, stratejik konumumuz, insanımızın yüksek kalitesi ve dünyanın her tarafına yayılmış bu günün bir kaç Elazığ'ı kadar sayıda kalbi, aklı, hayali burada olan hemşerilerimiz, bizim bu tarihi dönüm noktasında en büyük sermayemiz olacaktır. Bu gerçeklerle Elazığ’ımızın Ülkemizin yanı sıra Dünyanın önemli merkezlerinden biri olma potansiyeli mevcuttur. Bu potansiyelin, Elazığ’ımızı geleceğe taşımak ve cazibe merkezi haline getirmek için koordinasyonuna imkan sağlamak önümüzdeki seçimin ana tercih sebebi olacaktır.
 
Doğduğumuz topraklara hizmet aşkı bizim bitmeyen sevdamızdır.
 
Bugüne kadar edindiğimiz bütün bilgi, görgü ve tecrübelerimizi Elazığ’ımıza aktarmak için göreve hazırım.
 
Kadiri Mutlak olan Rabbimiz takdir etmiş ise, Partimizin görevlendirmesi durumunda, halkımızın teveccühüne layık bir hizmete Allahın izni ve rızası ile talip olduğumu paylaşmak üzere huzurunuzdayım.
 
Bu kararımı sizlerle paylaşmaktan onur duyuyorum.
 
Dileğimiz Elazığ'ımız için en hayırlısının olmasıdır.

Konuşmak kolay, dinlemek zordur,

Eleştirmek kolay, öz eleştiri yapmak zordur,

Şikâyet etmek kolay, çözüm üretmek zordur,

Yıkmak kolay, yapmak zordur,

İplerle hareket ettirilen kukla olmak kolay, hür iradenizle düşünebilme ve karar verme melekesine sahip olmak zordur.

Ben zor olanları yapmak üzere bu göreve talibim.

Aday Adaylığım, Adaylığım ve nasip olursa vazifem esnasında desteklerinizi istirham ederek, katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür eder saygılarımı sunarım. " dedi.

Mücahit YANILMAZ Kimdir ?

1961 Yılında Elazığ'ın Palu ilçesinde doğan Yanılmaz, İlk ve Orta öğrenimini Elazığ'da tamamladı. Lise öğrenimini Diyarbakır İmam Hatip Lisesinde tamamlayan yanılmaz, yüksel öğrenimi Fırat Üniversite makine mühendisliği bölümünde tamamladı. Daha sonda iş hayatına atılan Yanılmaz son olarak EGO Genel Müdürü  ( EGO, Ankara’nın Şehir İçi Otobüs İşletmesi, Metro ve Ankaray Yapımı ve Doğalgaz Altyapı yapım ve İşletmesinden sorumlu kuruluştur) görevinden emekliye ayrılmıştır.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom