Savcılıktan Şehmus Özer'in ölümüyle ilgili açıklama

Elazığ Cumhuriyet Başsavcılığı, Amed Sportif Faaliyetler takımının kaptanı Şehmus Özer'in ölüm nedeninin Ankara Adli Tıp Grup Başkanlığının ileri toksikolojik ve patolojik incelemesiyle belirleneceğini duyurdu.

Savcılıktan Şehmus Özer'in ölümüyle ilgili açıklama Güncel

Elazığ Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan açıklamada, “Bugün Sivrice ilçesi Gözeli yolu Atayurdu mezrasında 35 SEH 77 plakalı bir aracın yolun sağ tarafındaki dere yatağında 150 metre mesafede devrildiği görüldü. Olay yerinde bir erkek cesedi olduğunun anlaşılması üzerine yapılan araştırmada, ölen kişinin Amed Sportif takımının futbolcularından Şehmus Özer olduğu tespit edildi. Özer'in otopsi işleminin yapılması amacıyla Elazığ Fırat Tıp Merkezine kaldırılması talimatı verilerek otopsi işlemlerinin yapıldığı, müteveffanın kesin ölüm sebebi Ankara Adli Tıp Grup Başkanlığının ileri toksikolojik ve patolojik incelemesi ile düzenleyeceği rapordan sonra belli olacağı, olayla ilgili başlatılan soruşturmanın çok yönlü olarak devam etmekte olduğu duyurulur" denildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...