Hatipoğlu Elazığ'da

İlahiyatçı-Yazar Prof Dr. Nihat Hatipoğlu,Gönül Sohbetleri kapsamında Elazığ da seveleri ile bir araya geldi.

Hatipoğlu Elazığ'da Güncel
İlahiyatçı-Yazar Prof Dr. Nihat Hatipoğlu,Gönül Sohbetleri kapsamında Elazığ da seveleri ile bir araya geldi. 
Prof. Hatipoğlu’nu dinlemek isteyen binlerce seveni saatler öncesinde Yakup Kılıç Spor Salonu’na akın etti.
Kur’anı Kerim tilaveti ile başlayan program Prof. Hatipoğlu’nun kaleme aldığı ve anneleri anlatan dua’nın sinevizyon’da gösterilmesi ile devam etti.
Prof. Hatipoğlu’nun sohbetine geldiğinde salon hınca hınç dolmuştu. Alkışlar eşliğinde sahne alan Prof. Hatipoğlu Elazığ’ı adeta salladı. Sevenleriyle bir araya gelen Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu Elazığ’da bulunmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu ve kendisine gösterilen ilgi karşısında da aziz diyar sakinlerine şükranlarını belirterek söyleşisini gerçekleştirdi. 
Kadın, erkek ve çocukların tamamen doldurduğu salonda Hatipoğlu'nun annesi ile arasında geçen anıları anlatması duygu dolu anların yaşanmasına neden oldu.
Annesini yakın bir zamanda kaybettiğini ifade eden Hatipoğlu, dinleyicilere annelerinin kıymetini bilmeleri gerektiğini vurgulayarak, annesinin gönlünü razı edenin ahiretinin de hayırlı olacağını söyledi.
Prof. Hatipoğlu, programın Hicri Yılbaşına denk geldiğini ve bugünün öneminin islam tarihinde büyük olduğunu da belirterek, programa katılan tüm Elazığlılara teşekkür etti. Elazığ’lıların vefakar insanlar olduklarını da sözlerine ekleyen Hatipoğlu, bir sonraki programda buluşmak dileği ile Elazığ’dan ayrıldı.
 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom