Tıbbi Mümessillerden Talep

Fırat Üniversitesi'ne Tıbbi Mübessillik ve Pazarlama Bölümü açılması talep ediliyor. Yakın tarihte kurulanTıbbi Mübessiller Derneği'nin üyeleri Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ile Fırat Üniversitesi Ha

Tıbbi Mümessillerden Talep Güncel
Fırat Üniversitesi’ne Tıbbi Mübessillik ve Pazarlama Bölümü açılması talep ediliyor. Yakın tarihte kurulanTıbbi Mübessiller Derneği’nin üyeleri Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ile Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Said BERİLGEN’i ziyaret etti. 
 
Tıbbi Mübessiller Derneği Başkanı Hakan ÇELİK ve Dernek üyeleri Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ile Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Said BERİLGEN’i ziyaret etti.
 
İlk olarak F.Ü. Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ’ın misafir olan dernek üyeleri, Fırat Üniversitesi bünyesinde açılmasını talep ettikleri Tıbbi Mübessillik ve pazarlama bölümü hakkında konuştu. Ardından Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Said BERİLGEN’i ziyaret eden heyet, Tıbbi Mübessillik ve pazarlama bölümünün Elazığ’a katacağı avantajları anlattı.
 
Ziyaret sonrası bir değerlendirme yapan Tıbbi Mübessiller Derneği Başkanı Hakan ÇELİK, Tıbbi Mübessillik ve Pazarlama Bölümü’nün yakın bir zamanda açılacağını duyurdu.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom