Bedri Özer İddialı Geliyor

MHP Belediye Başkan Aday Adayı Bedri Özer İddialı Geliyor

Bedri Özer İddialı Geliyor Siyaset
Doç. Dr. Bedri Özer, MHP İl başkanlığında yaptığı açıklamada, 29 Ekim 2013 tarihinde MHP’den Elazığ Belediye Başkan aday adayı başvurusunu yaptığını hatırlattı. 
 
2014 Mart ayında yapılacak yerel seçimleri ‘Yeni bir diriliş ve yeniden doğuş’ olarak gördüklerini ifade eden Doç. Dr. Bedri Özer, seçimlere 5 ay kalmasına rağmen MHP’ye olan teveccühün her geçen gün artarak devam ettiğini kaydetti.
 
Parti olarak yerel seçimlerin önemli ve tarihi bir nitelikte olduğunu iyi bildiklerini aktaran Özer, “Bu nedenle çalışmalarımızı sabır, sebat ve sağduyu ile yürütüyoruz. Bu yolda elimizden gelen her türlü gayreti gösteriyoruz. Zaman kaybına, boş ve yersiz uğraşlara, dedikoduya itibar etmemeliyiz. Türk Milletinin varlığından, Türklük kavramından rahatsız olan kişiler ar damarı çatlamışçasına hareket etmektedirler. Cumhuriyet tarihimizden bugüne kadar hiçbir iktidar AKP iktidarı kadar ülkemize zarar vermemiştir. Önümüzdeki zamanlarda AKP’nin yapay korku ve endişeler etrafında şekillenecek yeni bir yanıltma ve aldatma stratejisine bel bağlayacağı aşikardır. Buradan tüm teşkilat mensuplarımıza seslenerek bu aldatma ve yanıltmalara taviz verilmemesini, benlik duygusundan uzak bir şekilde azim ve kararlılıkla çalışmalarını devam ettirmelerini istiyorum. Türk milleti için ümit saçan hizmet yarışında aday adayı sayımız beş olmuştur. Adaylığa giden bu yolda tüm adaylarımıza başarılar diliyorum” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom