Ak Parti Kimi Aday Gösterecek ?

Ak Parti yerel seçimlerde kimi aday gösterecek ?

Ak Parti Kimi Aday Gösterecek ? Siyaset
2014 yılı mart ayında yapılacak olan yerel seçimler yaklaşırken partilerin kimi aday gösterecekleri gün geçtikçe merak konusu oluyor. Ak Parti’de Elazığ merkez belediye başkanlığı için 17 isim aday adaylığını açıklayarak resmi başvurusunu yaptı, 16 Kasım’da yapılacak olan temayül yoklamasında parti üyeleri başkan olarak görmek istedikleri aday adayına oy verecekler, bu sonuca göre genel merkez 17 aday adayından bir tanesini aday olarak gösterecek.
 
Kulislerde pek çok isim aday olarak geçse de Ak Parti’deki bu yoğun başvurudan kimin aday gösterileceği merak konusu 17 aday adayı arasından değil de dışarıdan birinin de aday olarak gösterilmesi mümkün genel merkezin bu konudaki takdiri şimdiden merak uyandırmaya başladı.
Aday belirleme noktasında tüm tasarrufun genel merkezde olduğunu açıklayan Ak Parti il başkanı Ejder Açıkkapı: “Adayımızın başvuruda bulunan bu 17 aday adayı arasından seçilmesi olasılığı fazladır, ancak genel merkezimiz başarılı olabilecek farklı bir ismi de aday olarak göstere bilir, buna ilişkin bize ulaşan bir bilgi yok” dedi.
 
Sayın başkanın açıklamasının ardından Ak Parti’de kimin aday gösterileceği noktasında kafalar bir hayli karışmış gözüküyor 16 Kasım’da yapılacak olan temayül’ün ardından yaşanacak süreci hep birlikte izleyerek göreceğiz.
 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom