Metin Bulut’tan kurumlara ziyaret

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut; Elazığ İl Özel İdaresini ve İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünü Ziyaret Etti.

Metin Bulut’tan kurumlara ziyaret Siyaset

Metin Bulut,ilk olarak Elazığ İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine atanan Mehmet Sabuncu ’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine atanan Mehmet Sabuncu; Elazığ Milletvekili Metin Bulut’a desteğinden ötürü teşekkürlerini iletti. Mehmet Sabuncu; “Sayın Milletvekilimize ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Elazığ’ın köylerini iyi bilen bir insanım, değişimler her zaman ivme kazandır. Değişimdeki enerjiden faydalanarak Elazığ’a daha iyi neler yapabileceğimizi ele alıyoruz. İnşallah zaten güçlü olan teşkilatımızı daha verimli ve üst seviye ye taşıyarak, şehrimizin özellikle kırsalını merkezde ki imkânlara, sosyal yaşama ve ekonomik kapasiteye yaklaştırmak adına elimizden ne geliyorsa yapacağız” dedi.

İl Özel İdaresi eski genel sekreteri Nazif Bilginoğlu’na verdiği hizmetlerden ötürü teşekkür eden Metin Bulut, siyasette de bürokraside de kan değişiminin gayet doğal olduğunu ifade etti. Metin Bulut; “Bugüne kadar emek ve çaba sarf eden Sayın Nazif Bilginoğlu’na teşekkür ederim. İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine bizim yakından bildiğimiz ve tanıdığımız Sayın Mehmet Sabuncu geldi. Mehmet Bey Elazığ’ı ve köylerini yakından tanıyan bir insan, geçmişte Orman Bölge Müdür Yardımcılığı görevini yapması nedeniyle yapıyı bilen bir kişi, böyle olunca da meselelere çok daha kolay hâkim olacağına inanıyoruz. İl Özel İdaresini önemsiyoruz 550 tane köyümüz var tabi bu köylerimizin ihtiyaçları İl Özel İdaresinden karşılanıyor. Bundan dolayıdır ki İl Özel İdaresine gelen talepleri öncellikli değerlendiriyoruz. Taleplerle alakalı elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. İl Özel İdaremiz için yeri geldiğinde tüm Milletvekillerimiz ellerinden gelen imkânları sonuna kadar kullanmışlardır” dedi.

Metin Bulut daha sonra İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünü ziyaret ederek, göreve yeni atanan Hakif Çerçi’ye de hayırlı olsun dileklerini iletti ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom