Elazığlı gaziye ziyaret

Ak Parti Elazığ Merkez İlçe Başkanı Av. Kadir Nozoğlu ve ilçe yönetimi Fırat Kalkanı Operasyonu’nda yaralanan Elazığlı gazi Muhammed Çetinkaya’yı ziyaret etti.

Elazığlı gaziye ziyaret Güncel

Fırat Kalkanı Operasyonunda El-Bab’da yaralanan Elazığlı gazi Muhammed Çetinkaya’yı evinde ziyaret eden Ak Parti Elazığ Merkez İlçe Yönetimi Elazığlı gaziye geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Ak Parti Elazığ Merkez İlçe Başkanı Av. Kadir Nozoğlu, ülke olarak birçok alanda ülkemizin birlik ve beraberliği için mücadele verdiğimizi ifade ederek “ Bizim Halisdemir’ler, Sekin’ler ve Çetinkaya’lar gibi kahramanlarımız olduğu sürece ülkemizin birlik ve beraberliğini bozamayacaklarını söyledi.

Başkan Nozoğlu: “Merkez İlçe olarak Fırat Kalkanı Operasyonu’nda yaralanan Elazığlı gazimiz Muhammed Çetinkaya’yı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi sunduk. Ülke olarak birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz günleri yaşıyoruz. FETÖ terör örgütü tarafından 15 Temmuz’da ülkemize haince bir saldırı gerçekleştirilmek istendi. Ama Ömer Halisdemir’ler gibi kahramanlarımız tarafından bu tehdit engellendi. Ayrıca kısa süre önce hainler tarafından İzmir Adliyesi’ne saldırı yapılmak istenmişti. Saldırıyı hemşerimiz Şehit Fethi Sekin tüm Dünya’ya bir cesaret örneği göstererek hainleri bertaraf etti. Ülkemizin sınır güvenliği için başlatılan Fırat Kalkanı Operasyonu başarılı bir şekilde devam ediyor. İnşallah ülkemiz üzerinde oynanmak istenen oyunlar güçlü ülkemiz tarafından engellenecektir. Ülkemiz için şehit olan vatan evlatlarına Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyor, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...