Perşembe Günü Yeni Uygulama Başlıyor

Elazığ Zübeyde Hanım Caddesi'nde yeni bir uygulama başlatılıyor

Perşembe Günü Yeni Uygulama Başlıyor Güncel
14 Kasım Perşembe gününden itibaren Öğretmenevi önünden başlayarak Zübeyde Hanım Caddesi istikametinden Karayolları Bölge Müdürlüğü kavşağına kadar gidiş geliş olmak üzere sağ şerit tamamıyla toplu taşıma araçlarının kullanımında olacak. 
 
Abdullahpaşa, Hilalkent, Bahçelievler, Çayda Çıra ve Zafran Mahalleleriyle, Hastahaneler ve Fırat Üniversitesine giden toplu taşıma araçlarının yoğunlukla kullandığı Zübeyde Hanım Caddesinde toplu taşıma seferleri yapan minibüs, otobüs ve taksiler belirli bir alanı kullanıp, yolcu alıp indirme esnasında araç arkasında trafiği bekletmemiş olacaklar. 
 
Kural İhalali Yapan Sürücülere Ceza Yazılacak
Sağ şerit yerine sol şeride geçen toplu taşıma sürücülerine ise trafik ekipleri tarafından ceza-i işlem yapılacak, yine toplu taşıma araçlarına belirlenen sağ şeritten trafiğe akacak olan araç sürücülerine de ceza-i işlem uygulanacak. 
 
Uyarı Levhaları Konumlandırılacak
İl dışından gelen sürücüler ve yapılan yeni uygulamadan haberdar olmayan sürücülerin de ceza-i işleme maruz kalmaması için Öğretmenevi önünden başlayarak Karayolları Bölge Müdürlüğü kavşağına kadar iki yönlü olarak gerek uyarı levhaları ve yol üzerine uyarı yazıları yerleştirilecek. 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom