İzmir'de şehit düşen Fethi Sekin ve Musa Can için lokma dağıtıldı

İzmir Adliyesi önünde 5 Ocak'ta gerçekleştirilen terör saldırısında şehit düşen polis memuru Fethi Sekin ile mübaşir Musa Can için Antalya Adliyesi önünde 3 bin kişilik lokma dağıtıldı.

İzmir'de şehit düşen Fethi Sekin ve Musa Can için lokma dağıtıldı Genel

Adliye bahçesine kurulan kazanlarda hazırlanan lokma, Antalya Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı ve Yargıda Birlik Genel Sekreteri Ali Nevzat Açıkgöz'ün de aralarında bulunduğu çok sayıda yargı mensubu tarafından dağıtıldı. Şehit polis memuru Fethi Sekin ve mübaşir Musa Can'ın anısına dağıtılan lokmadan alabilmek için adliye çalışanları ve vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Antalya Baro Başkanı Polat Balkan'ın da katıldığı törende konuşan Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, teröristlerin bu tür menfur saldırılarla emellerine ulaşamayacağını söyledi. Türkiye'nin bundan sonra da tek yürek olup saldırılara karşı olacağını belirten Solmaz, dün Diyarbakır'da gerçekleştirilen terör saldırısında şehit düşen polislere de rahmet diledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...