Bulut Tümsiad'ı Ziyaret Etti

Ak Parti Aday Adayı Metin BULUT Elazığ TÜMSİAD Şubesini ziyaret etti

Bulut Tümsiad'ı Ziyaret Etti Siyaset
Elazığ TÜMSİAD Dernek binasında gerçekleştirilen toplantıya Elazığ TÜMSİAD Şube Başkanı Süleyman ŞEKER, Elazığ Genç TÜMSİAD Şube Başkanı Erkan DEMİR ve TÜMSİAD üyeleri katıldılar.
 
Elazığ’a hizmet etmek için Elazığ Belediye Başkanlığına talip olduğunu belirten Ak Parti Elazığ Belediye Başkan Aday Adayı Metin BULUT Aday Adaylık süreci ve Elazığ’da yapılması gereken konular hakkında şu ifadeleri kullandı: ’’Yerel seçimler öncesi Elazığ’daki STK ziyaretlerimize devam ediyorum. Yerel anlamda bir ilin kalkınması için STK’ların konumunu önemsiyorum. Bende uzun yıllar STK’larda hizmet verdim. Uzun zamandır üzerinde çalıştığım Belediyecilikle ilgili tüm çalışmalarımızı bitirdim. Ziyarete gittiğimiz yerlere, ilimize neler yapacağımız ile ilgili dosyalarımızı takdim ediyorum. Bu bir hizmet yarışıdır. Ben olurum veya herhangi bir arkadaşımız bu hiç önemli değil. Önemli olan tek şey Elazığ’ın kazanmasıdır. Bugüne kadar çalışmalarımızı bu yönde yürütüyorum. Sizlere takdim ettiğim dosyada Elazığ’ın sorunları, yapılması gerekenler ve günümüzdeki modern sosyal belediyecilikle ilgili çalışma ve projelerimiz var. TÜMSİAD’ın Elazığ’da ortaklık kapsamında yaptığı başarılı çalışmaları takdir ediyorum. Eğer Allah nasip ederse bu görev bize verildiği takdirde TÜMSİAD’ın yapacağı başarılı çalışmalara destek vereceğimizi buradan belirtmek istiyorum. Bizlere zaman ayırdığınız için sizlere teşekkür ediyorum’’
 
Elazığ TÜMSİAD Şube Başkanı Süleyman ŞEKER ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bu sürecin ilimiz için hayırlı olmasını dileyerek Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Metin BULUT’ a başarılar diledi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom