Hacıoğulları Çalışmalarını Sürdürüyor

Dr. Bilal Hacıoğulları Elazığ Genç TÜMSİAD Şubesini ziyaret etti

Hacıoğulları Çalışmalarını Sürdürüyor Siyaset
Aday adaylık süreci ve yerel seçimler öncesi neler yapılacağı konusunda bilgiler veren Hacıoğulları, Elazığ’ın kalkınması ve bölgede cazibe merkezi bir il olması için ciddi adımlar atacağını belirtti. 
 
Hacıoğulları, Aday Adaylığı süreci içerisinde bir takım ziyaretler gerçekleştirdiğini belirterek, “Bu ziyaretlerin başında Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret etmeyi önemsiyorum. Çünkü iyi bir belediyeciliğin STK ve proje odaklı olduğunu düşünüyorum. Bunun Türkiye’de ve dünyada örnek modelleri var. Elazığ’ın iyi bir konuma gelmesini istiyorsak, elimizdeki kaynakların ve donelerin canlandırılması lazım. Bu uygulamaların hayata geçirilmesi için hiçbir neden yokken maalesef il bazında ciddi bir şekilde huzursuzluk görüyorum. Allah nasip ederse bu görev şahsıma verilirse, Elazığ’ın bütün öz kaynaklarını ve potansiyelini yurt içi ve yurt dışına aktaracağım” dedi. 
 
Belediyeciliğin rutin görevlerinin hizmet olmadığını vurgulayan Hacıoğulları, Asfalt, kaldırım, yol, çöp, su ve diğer hizmetlerin bütün belediyelerin asli görevleri olduğunu, iyi bir belediyeciliğin sosyal sorumluluk ve disiplin gerektirdiğini anlattı.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom