MHP Adayını Açıklıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Adayını Belirliyor

MHP Adayını Açıklıyor Siyaset
Genel başkan Devlet BAHÇELİ’nin de katılacağı aday tanıtım toplantısında, MHP'nin yaklaşık 900 belediye başkan adayı açıklanacak. Toplantıda, İstanbul, İzmir, Konya, Erzurum, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Hatay, Tekirdağ, Muğla, Malatya ve Trabzon büyükşehir belediye başkan adayları, 56 il ve çok sayıda ilçe ve belde belediye başkan adayı kamuoyuna duyurulacak.
 
MHP İstanbul’daki toplantının ardından il gezilerine ağırlık verecek. Yerel seçimler öncesinde Genel Başkan Bahçeli'nin yaklaşık 65 ilde miting yapması, bazı ilçelerde ise incelemelerde bulunması planlanıyor.
 
Yerel seçim kampanyası süresince her milletvekili seçildiği ilin dışında görevlendirildiği bir ilde de seçim çalışmalarını yürütecek.
Belediye başkan adaylarının belirlenmesi sürecinde MHP, 81 ilde ve bazı ilçelerde anket çalışması başlattı. Ankette vatandaşlara, "Kimi belediye başkanı olarak görmek istersiniz" soruları yöneltiliyor.
 
Aday belirlemede son sözün genel başkan Devlet Bahçeli'de olduğu gelen bilgiler arasında bu durumda Elazığ adayınıda Devlet Bahçeli'nin belirlemesi bekleniyor.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom