Selçuk Öztürk'ten İstifa Sinyali

Selçuk Öztürk yönetimin taliplisi var ise buyursun gelsin

Selçuk Öztürk'ten İstifa Sinyali Spor
Bugün Elazığspor tesislerinde düzenlenen Basın toplantısında ilk olarak konuşan Elazığspor Teknik Direktörü Okan Buruk, Gaziantepspor yenilgisi, Cuma günü oynanacak olan Bursaspor Maçı ve takımın geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.
 
Gaziantepspor Maçı'nda alınan yenilgide, futbolcuların golü yedikten sonra toparlanamamasını etken gösteren Buruk, bu zaafı gidermek için çabaladıklarını ifade ederek, Bursaspor Maçı'nı Elazığspor'un çıkış müsabakası olarak nitelendirdi. Teknik Direktör Buruk, bu önemli müsabakada taraftarları destek olmaya davet etti.
 
Başkan Selçuk Öztürk ise Elazığspor'un bu noktalara kolay gelmediğini ifade ederek, kimsenin umutsuzluğa kapılmamasını istedi. 21 Milyon 300 Bin TL'lik bir borçla, kulübü kayyuma düşmekten kurtardıklarını hatırlatan Öztürk, "kimse bu noktalara kolay gelmediğimizin bilincinde olsun" şeklinde konuştu. 
 
Kulübün yok olmasına vicdanlarının razı olmadığını dile getiren Başkan Öztürk, sizden daha iyi yaparız diyen kişilere kulübün anahtarlarını vermeye hazır olduklarını söyledi. 
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom