Demir 'Söylentiler Bizi Rahatsız Ediyor'

Mhp Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir; 'Asılsız söylemlere itibar etmeyin'

Demir 'Söylentiler Bizi Rahatsız Ediyor' Siyaset
MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir, MHP Elazığ Belediye başkan adayının henüz belirlenmediği ve bu konuda sürpriz bir aday gösterilebileceği yönündeki söylentilere cevap verdi.
 
Demir, yaptığı açıklamada, kamuoyundaki bu söylentileri asılsız ve partiyi yıpratmaya yönelik dedikodular olarak değerlendirdi.
 
MHP Elazığ Belediye Başkan adayının Doç. Dr. Bilal Çoban olduğunu ifade eden Demir, şunları söyledi: “Bilindiği üzere, geçtiğimiz hafta içerisinde, 2014 yılı Mart ayında yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri için, Partimiz’den aday adaylığı müracaatını yapan Doç. Dr. Bilal ÇOBAN’ın ismi, partimiz genel merkezi tarafından kabul görülerek, Sayın Bilal ÇOBAN, Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı olarak belirlenmiştir. Ancak, ilimiz kamuoyunda son birkaç günden buyana meydana gelen bazı spekülasyonlar sonucunda, partimizin Belediye başkan adayını henüz belirlemediği ve bu konuda sürpriz bir aday gösterilebileceği yönünde, tamamen asılsız ve sadece partimizin başarısını gölgelemek adına dedikodular üretilmiştir. Bu dedikodular, ilimiz kamuoyunda olduğu gibi camiamızda da rahatsızlık meydana getirdiğinden dolayı, bu açıklamayı yapma gereğini hissettik. Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Teşkilatı olarak, Genel Merkez’imizden teşkilatımıza gelen direktif sonucunda, Belediye Başkan Aday’ımızın Doç. Dr. Bilal ÇOBAN olduğunu tüm kamuoyunun bilgisine sunuyoruz. Genel Merkez’imiz tarafından Elazığ Belediye Başkan Adayımız Sn. Doç. Dr. Bilal ÇOBAN’ın şahsına da gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bu konuda resmi açıklama, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sn. Dr. Devlet BAHÇELİ tarafından, 8 Aralık Pazar günü İstanbul’da gerçekleştirilecek olan 3. Aday Tanıtım Toplantısı’nda yapılacaktır. İlimiz kamuoyundan, partimiz dışında yapılan açıklamalar ve maksatlı spekülatif haberlere itibar etmemelerini rica ediyoruz.”

Kaynak : Vedat Yetik

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom