11-12 Aralık Tarihine Dikkat

11 - 12 Aralık'ta 8 Saat Elektrik Olmayacak

11-12 Aralık Tarihine Dikkat Güncel
Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş Elazığ İl Müdürlüğü, Elazığ merkeze bağlı bazı mahallelerde elektrik kesintisi yaşanacağını bildirdi.
 
Açıklamaya göre; 11 Aralık Çarşamba günü Elazığ Merkeze Bağlı; Çevik kuvvet ve civarı, Vodafone, Güzide Hanım İlköğretim Okulu, Menekşe Halı Saha, Serdarlar Sokak, Tofaş ve Civarı, Tofaş Kavşağı, Demiryolu ve civarı Elazığ Merkeze Bağlı; Karayolları Bölge Müdürlüğü ve Misafir Hanesi, DSİ Su pompası, Fırat Üniversitesi Rektörlük Binası ve bir kısmı , Viroloji Enstitüsü, Orman Bölge Müdürlüğü ve Lojmanları, Aspirin Cafe ve Civarı, Zübeyde Hanım Cad. Bir Kısmı, Mesire Yeri ve civarında saat 08.00 ile 16.00 saatleri arasında elektrik kesintisi yaşanacak.
 
12 Aralık Perşembe günü ise; Elazığ Merkeze Bağlı; Karayolları Bölge Müdürlüğü, Fırat Ünv.Araştırma Hastanesi, DSİ Müdürlüğü, Hükümet Konağı Karşısı, Namık Çiftçi Cad.,Üniversite Mh , Koşu sk.ve civarı, Üniversite kavşağı Yunus emre bulvarı, hanköy sok, Şirin Sk, Şimal Sk, Pazartesi Pazarı bir kısmı, Yeni Mh.bir kısmında saat 06.00 ile 16.00 saatleri arasında elektrik verilemeyecek.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom