Karakoçan'dan Haleplilere yardım

Elazığ'ın Karakoçan ilçesinde başlatılan "İnsanlık İçin Halep’e Yardım" kampanyası kapsamında toplanan 1 tır un ve 2 kamyonet battaniye, giyecek ve yiyecek malzemesi Halep'e doğru yola çıktı. 

Karakoçan'dan Haleplilere yardım Güncel

İlçe Kaymakamlığından yapılan açıklamaya göre, "İnsanlık İçin Halep’e Yardım" kampanyası kapsamında toplanan 1 tır un ve 2 kamyonet battaniye, çocuk bezi, çocuk maması, çocuk botu ve monttan oluşan yardım malzemeleri, Karakoçan Belediyesi önünde düzenlenen törenin ardından dualarla uğurlandı.

Kaymakam Cemil Sarıoğlu, kurum amirleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşen programda İlçe Müftüsü Enver Polatoğlu dua etti. 

Kaymakam Sarıoğlu, uğurlamanın ardından yaptığı açıklamada, ilçe genelinde başlatılan yardım kampanyasında toplanan yardımların dualarla Halep’e kazasız belasız, tez zamanda ulaşmasını temenni etti.

Sarıoğlu, "Kardeşlerimizin acılarını bir nebze de olsa paylaşabilmek adına öncelikle yardım konusunda gösterdikleri duyarlı davranışlarından dolayı halkımıza, emeği geçen herkese ve araçları tahsis eden Elazığ Kızılay Şube Başkanlığına teşekkür ediyor, birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.

Ayrıca, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Çiftçi, yardım kampanyası kapsamında öğrencilerle öğretmenler tarafından toplanan ve Diyanet Vakfı Başkanlığı hesabına yatırılan yaklaşık 20 bin liralık çeki İlçe Müftüsü Polatoğlu'na teslim etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...