Örnek Resim

Son Dakika 23 - Elazığ Haber - Haberler - Son Dakika Haberleri elazığ haber, haber23, haber elazığ, elazığ haberi, elazığ haberleri, haber, haberler, sondakika elazığ, son dakika elazığ, elazığ sondakika, elazığ haber

  Çok Bulutlu
  Elazig
  29°C
  Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
  İstanbul
  24°C
  Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
  Ankara
  25°C

Ak Partili Vekillerden Aday Adaylarına Uyarı

Ak Partili Vekillerden Aday Adaylarına Uyarı Geldi
2013-09-28, 17:09:42
Okunma: 443
3 Yorum
Ak Partili Vekillerden Aday Adaylarına Uyarı
AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ AK Parti Elazığ İl Danışma Meclis toplantısında yaptığı konuşmada, yerel seçimler öncesi bazı çevrelerin AK Parti’yi yıpratma ve zayıf göstermeye çabası içerisinde olduğunu söyledi. 
 
2014 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerin genel seçim kadar büyük önem arz ettiğini ifade eden Demirbağ, “Bu seçimde dış destekli bazı çevreler AK Partimizi, başbakanımızı yıpratıp, Türkiye’yi tekrar eski günlere döndürmek için bir gayret içerisindeler. Dolayısıyla bu seçimde aday adayı arkadaşlarımıza şunu söylememiz lazım. Arkadaş bu partinin politikalarına inanıyor musun? İnanıyorsan eğer, aday olamadığın zaman da bu inancını yitirmemen lazım. Yitirirsen eğer şahsiyetinde bir noksanlık var demektir. Bunu söylememiz lazım. Çok ciddi bir meseleden bahsediyoruz. Ülkenin geleceğinden bahsediyoruz. Onun için bu seçimin önemine vurgu yapıyoruz. Dolayısıyla her noktadaki bütün aday adayları yarın aday olmadığı zaman bizim Elazığ tabiriyle kıvırdığı zaman bunu hatırlatmamız lazım. Bu önemli. Bu bir dava adamına zaten yakışmaz. Ülkesini milletini seven bir insana yakışmaz.” diye konuştu.
 
Ak Parti Elazığ Milletvekili Şuay Alpay ise aday adaylarının seçim sürecinde kendi yaptıkları ve yapacakları projeleri ifade etmelerini istedi. 
 
Başkalarının eksikleri, kusurları üzerinden siyaset yapma döneminin çok geride kaldığını belirten Alpay, şöyle konuştu: “Yaklaşan yerel seçimleri bu defa, siyasal, ekonomik ve diğer göstergelerle Türkiye’yi, Ak Parti’yi ve sayın başbakanı tahrip edemeyen diğer çevreler bu defa, yerel seçim üzerinden yeni senaryolar peşindeler. Bunun için bütün arkadaşlarımızın tam bir gönüllülük esası üzerine yeniden hayata başlamak suretiyle yerel seçimlerde onların yapmaya çalıştıkları kirli ittifakları bozarak bu ülkenin tarihine yeniden bir şanlı saymaz gibi bir yükümlülüğümüz var. Buna hepimizin yüreği yeter. Onun için adaylık süreçleri başlayacak. Hangi aşamada olursa olsun. Gerek il, gerek ilçeler, gerek beldelerde aday adayı arkadaşlarımızın ancak kendi yaptıkları ve yapacakları şeyleri ifade etmeleri ve kendilerini takdim etmeleri doğru olandır: Başkalarının eksikleri, kusurları üzerinden siyaset yapmanın dönemi çok geride kalmıştır. Onun için hiç kimsenin bunlara tevessül edeceğini düşünmüyorum. Biz sadece tasavvurumuzu ortaya koyacağız. Bu sebeple farkındalık oluşturacağız. Yerel seçimlere her zamankinden çok daha fazla aşkla, heyecanla ve dava şuuruyla hazırlanmamız gerektiğini ifade etmek istiyorum. Bu konuda benden daha samimi ve yürekli olduğunuzu düşünüyorum. Bir kardeşlik hukuku içerisinde birbirimize destek vererek dayanışma içerisinde daha iyi sonucu almak için uğraşacağız. Türkiye genelinde Allah izin verirse Ak Partinin şimdiye kadar aldığımız başarılı sonuçların daha üstünde bir sonuç alacağımızı ümid ediyorum. Elazığ’da ise bu defa da inşallah kendine yakışanı yapıp Türkiye’de ilk 5 içerisinde var olan yerini muhafaza edeceğini ümid ediyorum.”
HABER İLE İLGİLİ

3 Adet yorum yapıldı.

yerelde oy yok
2013-10-02, 21:31:34
mustafa özdemir;
Ben Akpartiliyim genelseçimde oy veririm fakat yerelde aslaaaaaaaa
oy
2013-10-01, 17:31:47
mehmet;
ak parti elazığı büyük şehir değil büyük köy yapmıştır..
Yazık
2013-09-30, 16:56:12
Oğuzhan;
Burdan Değerli Sözde Elazığın Milletvekillerine Seslenmek İstiyorum Ülke İçin Akp'nin yaptıkları tabiki göz ardı edilemez ama sizin Elazığın İçin Yaptıklarınız Unutulamaz...Seçim Zamanları Sadece Elazığa Gelip Aday Adaylarını Gazlamakla Bu İşler Yürümüyor Artık...Elazığın Stada İhtiyacı Yok diyip süreci baltalayan sizlersiniz UNUTMADIK...1000 Oyum 1'i Sizin Değildir Bunuda Böyle Bilin...
EN ÇOK OKUNANLAR
YAZARLAR
ARŞİV
ANKET

Site Haritası RSS Beslemeleri