'Anadolu halkı iktidardan umudunu kesti'

Yeniden Refah Partisi, 2023 seçimleri yaklaşırken saha ve teşkilat çalışmalarını sürdürüyor.

'Anadolu halkı iktidardan umudunu kesti'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Saha ve teşkilat çalışmaları kapsamında MKYK üyesi ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Gül, Genel Merkez Eğitim Başkan Yardımcısı ve Gaziantep İl Sorumlusu Nureddin Gül, Pazar günü Gaziantep ve Hatay illerinde yapılan çalışmalara katıldılar.

''KAMU VİCDANINDA YER BULAN BİR SİYASİ PARTİDİR''

İl Divan toplantısını ve teşkilat eğitimlerine katılan Genel Merkez Eğitim Başkan Yardımcısı Nureddin Gül yaptığı açıklamalarda ''Yeniden Refah Partisi, diğer siyasi partilerin uzun yıllar almaya çalıştığı mesafeyi, teşkilat mensuplarımızın samimiyeti, gayret ve fedakârlıklarıyla 3 yılda kat etmiş ve bugün üye sayısını 250 binler sınırına taşımış, halkın ihtiyaç ve beklentilerinden doğan ve kamu vicdanında yer bulan bir siyasi partidir. Şüphesiz bu kısa sürede elde edilen başarıda en büyük pay, Genel Başkanımız Sayın Dr. Fatih Erbakan’ın halkın gönlünde yer eden ve bir umut olarak görülen siyasi başarısı ile teşkilat fedakârlıklarıdır. Bu çalışmalar partimizi her gün daha büyütmekle kalmıyor, sorunların tek çözüm adresi ve halkın tek umudu olma konumuna yükseltiyor.'' ifadelerini kullandı.

''VATANDAŞLAR YENİDEN REFAH PARTİSİ İKTİDARINI SABIRSIZLIKLA BEKLİYOR''

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Gül, “Anadolu halkı iktidardan umudunu kesti, ancak ülke sorunlarının çözümü noktasında 6’lı masaya da güvenmiyor. Halkımızın, yaşadığı ekonomik, sosyal ve erozyona uğrayan birçok değerlerin yeniden ihya edilmesi ve refah içinde yaşaması için Yeniden Refah partisini tek umut olarak görüyorum. Geldiğimiz noktada halkımızın ne hükümete ne de her gün çatırdama sesi gelen 6’lı masaya güveni ve itimattı kalmıştır. 20 yıldan beri tek başına ülkemizi yöneten Ak Parti Hükümeti, birçok alanda hizmet sunmakla birlikte uygulanan yanlış politikalar sebebiyle halkımızı, işsizliğe, yoksulluğa ve açlığa mahkûm etmiştir. Metal yorgunluk yaşayan ve birçok yolsuzluk ve usulsüzlükle gündeme gelen Ak Parti Hükümetine halkımızın verdiği 20 yıllık görev süresi dolmuştur. Sahadan ve vatandaşlarımızdan aldığımız mesaj şudur ki halkımız, milli kaynaklarımızı yine milli bir zihniyetle harekete geçirecek ve ülkemizi kalkındıracak Yeniden Refah Partisi iktidarını sabırsızlıkla bekliyor” dedi.

Bakmadan Geçme