Ev Eşyaları Haberleri

Ev Eşyaları Haberleri

Elazığ'da ilginç olay

Elazığ'da depremde evleri hasar gören bir aile, eşyalarını zarar görmemesi için nakliyeciye teslim ederek ortadan kayboldu. Bunun üzerine nakliyeci, Kalkan eşyaların sahibine çağrıda buldu.

İkinci el eşyacı ve spotçular öğrencileri bekliyor

Elazığ'da yaşanan deprem ve pandemiden dolayı uzunca bir dönem kapalı olan üniversitelerin açılmasına bir hafta kala spotçular ve ikinci el eşya satan esnaf, iş yerlerini yeni kurulacak ev eşyaları ile doldurarak öğrencilerin gelmesini beklemeye başladı.

Bazı ürünlere ilave gümrük vergisi getirildi

Altın, mücevher, bazı elektronik ev eşyaları ve makinelerin de içinde bulunduğu çeşitli ithal ürünlere 30 Eylül'e kadar yüzde 30'a varan oranlarda ilave gümrük vergisi uygulanacak.

Ebru Yaşar’ın eşinden örnek davranış

Ünlü şarkıcı Ebru Yaşar'ın işadamı eşi Necat Gülseven, Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde yardıma muhtaç Duru ailesine, sahip çıktı. Duru ailesinin ev temizliği ve boyası yapıldıktan sonra halıdan mobilyaya, sobadan beyaz eşyaya tüm ev eşyaları alındı.

Ev taşırken canını tehlikeye attı

Adıyaman'da, kamyon ile ev eşyalarını taşıyan aile, yolculuk sırasında kendilerini tehlikeye attı.

AVM’de yangın paniğe neden oldu

Diyarbakır'da bir alışveriş merkezinde ev eşyaları satan mağazanın deposunda çıkan yangın paniğe neden oldu. AVM'de bulunan vatandaşlar tahliye edildi.

Kaçakçılar sonunda bunu da yaptı

Ev taşıma bahanesi ile ev eşyalarının yüklendiği tırın kasasındaki kolilerde gümrük kaçağı 30 bin paket sigara ele geçirildi.

Kendine rakip istemeyince antikacı oldu

Sivaslı ev eşyaları satıcısı, rekabetten bıkınca rakipsiz bir meslek yapmaya karar verip antikacılığa başladı.

Malatya'da 107 kilo esrar maddesi ele geçildi

Malatya polisi, kamyonun kasasındaki ev eşyaları arasına gizlenmiş 107 kilo 50 gram esrar maddesini ele geçirdi.