Larva Haberleri

Larva Haberleri

Haşere ve larva ile mücadele sürüyor

Elazığ İl Özel İdaresi, yaz mevsimi dolayısıyla sinek, haşere ve larvalara karşı ilaçlama çalışmalarına Kurban Bayramı süresince de ara vermeden devam etti.

Çiftçilere ipekböceği larvası desteği

Elazığ'da ipekböcekçiliğini desteklemek ve geliştirmek için üreticilere ücretsiz 20 bin ipekböceği larvası ile 50 bin dut fidanı dağıtıldı.

İlaçlama çalışmaları sürüyor

Elazığ İl Özel İdaresi ekipleri, sinek, haşere ve larvalara karşı ilaçlama çalışmalarını Ramazan Bayramı süresince de sürdürdü.

İlaçlama çalışmaları devam ediyor

Elazığ İl Özel İdaresi ilaçlama ekipleri, haşere larva ilaçlama çalışmalarına devam ediyor.

Larva ilaçlama çalışmaları devam ediyor

Elazığ Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, larva ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor.

Haşere ve larva ilaçlama çalışmaları başladı

Elazığ İl Özel İdaresi ilaçlama ekipleri bataklık ile sulak alanlarda sivrisinek, karasinek ve larva ile mücadele çalışmalarına başladı.

Elazığ Belediyesi çalışmalarını sürdürüyor

Elazığ Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler haşere ile mücadele çalışmaları kapsamında sisleme ve larva çalışmalarını sürdürüyor.

Elazığ'ı sineksiz bir yaz bekliyor

Elazığ Belediyesi uçkun mücadelesi kapsamında sivrisinek ve karasineklerin üreme alanlarında larva mücadele çalışmalarını sürdürüyor.

Vektör mücadelesinde Gambusia balıkları kullanılıyor

Vektör mücadelesinde ilaçlamanın yanı sıra biyolojik yöntemlerde kullanan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, gölet veya küçük su birikintilerine bıraktığı Gambusia balıkları ile sivrisinek larvalarının üremesini engelliyor.

Kahta ilçe Belediyesi ilaçlama çalışmalarına başladı

Adıyaman'ın Kahta ilçe Belediyesi, bahar aylarının gelmesiyle birlikte üreme ortamı bulan larvalara karşı ilaçlama çalışmalarına başladı.